13 Şubat 2018 Adana At Yarışı Yorumları ve Sürpriz tahminler

13 Şubat Adana At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.


1.ayak:  4.JAMES BOND koşunun lehine gelişecek şartlarından dolayı yıldızlı bülten ekibimizin bankosu olacaktır. külünk ağa bu kez stili rakibi Steppe eagle’yi önde boş bırakmayacağı için yarışın süratli geçeceğini düşündüğümüzden güçlü sprinter james bond bankomuzdur.


2.ayak:  3.ÇIKMAZOĞLU ilk yarışında tecrübesiz apranti ile bir yarış gösterildi. Sonrasında kısa bir ara verip ciddi hazırlanarak bu koşuya katılacak. Mutlaka etkili koşması bekleniyor dikkat kazanırsa kupon bırakmaz ortalıkta. Ufak çaplı bahislerinizde de kullanabilirsiniz. Bu koşu hakkında başka bilgilere ulaşırsan gün içinden notlar kısmına ekleyeceğiz.


3.ayak:  Grubun kalite atlarından olan 1.ŞAFAK VAKTİ handikap puanı yüksek diğer isimlere göre daha hazır ve formda yarışa katılacak. Şimdi bu koşudaki diğer riskleri yazalım. şafak vakti ağır kilo, turabi’nin bir sorunu var ama ne olduğu belli değil. kırım beyi’nin arası var. Bu durumda handikap puanı düşük diğer isimleride gözden geçirmek gerekiyor. Urfadan iddialı gelen 11.PAROLA sürpriz yapabilir. Önde fazlaca sıkıştırılmazsa 8.BABAKAFKAS bomba yapabilir.


4.ayak:  4.SHARPA bu grupta sivriliyor gibi gözükse de 3.HEARTS REASON ondan aşağı bir at değil. Ayrıca bariyere yapışıp güç alan 5.TATVAN BEYİ aynı taktikle her grupta iş yaparım der gibiydi.


5.ayak:  Kısa bir dinlenme sonrası tamam hazırız der gibi çalışmalarında dinç görünen 3.HARPUTHANI öncelikle kuponlarınıza yazın. Bu koşuda 7.ANADOLUKAN, 6.BERKUK, 10.ÖZKARA gibi isimlerinde sürpriz yapabilecek kapasitede olduklarını biliyoruz. Genel olarak zor bir koşu. bütçenizi bu koşuya orantılı kullanınız.


6.ayak:  Hangi at gelir diye araştırma yaparken hangi at gelmez diye sorduk kendi kendimize. İnanın gelmeyecek atı bile bulamadık. İnanılmaz zor geçecek . Şuan için herhangi bir duyum da almadık. Bu koşu içinde Gün içinden notları takip ediniz.GÜN İÇİNDEN NOTLAR
Kırım Beyi ara sonrası sıkı hazırlıktan geçerek bu yarışa formda girecekmiş.
4. Sharpa için geçilmez yorumları var.