14 Şubat 2018 Bursa At Yarışı Yorumları ve Altılısı

14 Şubat Bursa At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.


1.ayak:  1-ZİLLİ, 2-KOLAÇAN öncelikli önerilsede 9.ASİ KIRTAY hafif kilosu ile iyi koşar dediler.


2.ayak:  10.WALLPAPERS gücünün yarısını yansıtabilse rahat kazanacağı bir yarış ama durum malum kazanamama huyu ile mutlaka geçilecek bir rakip bulduğundan bu koşu bizim için riskli konumda. GÜN İÇİNDEN NOT = 4-ESMER BANKO


3.ayak:  Bursada yaptığı bir galop sonrası ilgilierinin iddialı konuştuğu 5.NAZO SULTAN öncelikle değerlendirin. İzmirde gezinti yapıp gelen 4.HAN KUTLU mutlaka bursada başarılı koşar dikkat. Grubun istikrarlı ve güçlü atlarından 3.FATİHİNGÜLÜ olmazsa olmaz.


4.ayak:  Mesafesini bulan 4.DURMAZ AKAR artık her gruba kafa tutabilecek seviyeye geldi. Gün içinde diğer isimler hakkında bilgi alabilirsek buraya ekleyeceğiz.


5.ayak:  5.LADY BRIBISCUIT ,4.LADY BERFİN form durumlarında gözle görülür ilerlemeler varmış. Biz kuponlara yazalım ki bielceğimiz at elimizde patlamasın. 6.LADY BUCKINGHAM süper formunu koruyor. Kazanamama huyunu dilbağı ile yenmeye hazırlanıyor.


6.ayak:  Kime sorsak benim atım gelir der. Ki haklılar. Çok denk bir grup. Kimi çıkartırsak o gelir. Ona göre.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
2.AYAK: 4-ESMER kocaeli’den çok sağlıklı geldiği ve çok formda görüntüsü ile bugün çok iş yapacağı konuşuluyor. Wallpapers’in geçilecek at bulduğu bu koşuda esmer banko yazılabilir.
3.AYAK: S.GÜLENYÜZLER ‘in bu kez hatasız süreceği 2-MAVİYASEMİN ile kazanacağı konuşuluyor. Biz yinede bugün için çok koşması beklenen 5. Nazo Sultan kuponlara ekleyeceğiz.
4.AYAK: Genel kanı kapatılması yönünde. Çünkü favori OLTACI üst üste yarış kazandığı görülmemiş.
5.AYAK: 10. Swallow The Dust güzel görüntüsü ile yine çok iyi koşması bekleniyor. 10,5,4,6,3 sıralamasını önerebiliriz.

Yarış saatine kadar aldığımız bilgileri bu sayfaya ekleyeceğiz.
Takipte kalınız…