14 Şubat Wolverhampton Yabancı Yarışlar Hakkında Yorumlarımız

1.ayak: 5.Daltrey Gruba göre kaliteli bir at ve üst gruplarda çok başarılı koştu. Önde gidip virajdan sonra erken sprinte kalkıyor ve sonlarda geçilecek rakibi buluyor. Bu grupta geçebilecek bir at göremedik. Bu yüzden banko yazılabilir.


2.ayak: 5. Breakıng Records Çokta başarılı olmayan 2 koşusuna rağmen bugün üzerine hayli oyun çekip çok güvenilen bir banko haline gelmiştir. Ülkemiz afg oranlarında henüz 2. planda kalsada yurtdışında çok güveniliyor bilginiz olsun. Son yarışında 1.ayaktaki daltrey ile koşmuştu ve 4. olmuştu. Çokta başarılı olmayan dedim çünkü sprint yapıyor gibi gözüküyor ama arttıramıyor. Eğer arttırabilseydi o 2 yarışınıda muhtemelen kazanırdı. Öte yandan rakiplerine bakıyorum da elle tutulur hiçbir rakibi yok. Birbirinden berbat atlar. Bence bu yarışı ya 5 numara kazanır yada çok çok sürpriz bir at önde direnip kazanabilir. Eğer önde boş kalan bir at olursa zaten bu sprinti güçsüz atı geride bırakmak zor olmayacaktır.


3.ayak: 3. Acclaım The Natıon Ara sonrası çok iyi hazırlandığı konuşulmakta yabancı forumlarda. 1. Precıous Plum ise çok uzun aradan sonra bu rakiplerden farklı kalitesiyle yine kazanır diyor bir kesim. Bu iki ara veren isim kötü koşarsa koşu karışır. Diğer rakipler birbirine denk güçler.


4.ayak: 5. London Glory ve 3. Great Return rakiplerini ayıracağı görüşünde herkes. Bu iki atı ayırmamalı.


5.ayak: 5. Swıssıe Kazandığı koşudan sonra daha iyi duruma gelmiş. Sınıf atladığı ve bu guruptada iş yapabileceği söyleniyor. 1. Rock On Baıleys ise grubun şüphesiz en güçlü atı ve çok formda. Kısa aralarla dinç koşup hep kazanmayı hedefliyorlar.


6.ayak: 5. Takeonefortheteam öne çıksada tüm isimler birbirine denk oranlarda ve yakın aralarla bitirilmiş yarışları var. RİSKLİ bir koşu ve kapatılması taraftarıyız.

14 Şubat Wolverhampton Yabancı Yarışlar Hakkında Yorumlarımız” üzerine bir yorum

  1. Usta iyi yorumladin ilk ayagi gecilecek bi at buluyir dedin bende rakip yazdim. Sayende yagmadim eyvallah

Yorumlar kapalı.