15 Şubat Şanlıurfa At Yarışı Yorumları Zor Altılıda 2 BANKO

15 Şubat Şanlıurfa At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.

 


1.ayak: Bu yarış için artık tamam çok hazır denilen 8.POYRAZ ATEŞİ kazanmaya yakın. Hatta yarış uzun mesafe olsaydı banko bile önerebilirdik. Her gruba kafa tutabilen 2.YALNIZKARTAL  rakip.


2.ayak: Dış start tercihli 13.DAYI DAYI formsuz olsada ani çıkışları ile her an kazanabilir. Bugün geri plana atılmış ama biz öncelikle yazalım. Ekürilerden 7.KIRKPINAR urfaya alışamadı ama bugün iyi koşar diye duyumlar aldık. 16.SAĞNAKHAN sürekli iyi koşuyor ama kazanamıyor. Form durumuna istinaden yazılmalı. Unutulursa ceza kesebilecek 9.ŞAHDEMİR var. İnatçı 3.DİLAVERAĞA ihmal edilmemeli. 6.KAZAZEDE ise sprinti tutturursa rakip tanımaz.


3.ayak:  2.LİZGE,4.KARINCA CEREN,8.TURBOCUKARDEŞLER,9.AMARA,13.CELLUTHANKIZI ,14.İSTANBUL YILDIZI idman pistinden önerilen isimler oldu.


4.ayak:  İnatçı ve çok formda 1.İPEKÇİHAN hayatının en kolay grubuna düşmüş. geçilmesi pek mümkün gözükmüyor. BANKO


5.ayak:  Malesef çok dengesiz isimler bir arada toplanmış. KAPAMALIK.


6.ayak:  8.UNIVERSE LADY ilk yarışında pist ıslak olduğundan kazanamamıştı. Sonraki koşusunu ise rahat kazanıp maidenden çıktı. Bugünde kazanabileceği bir grupta start alıyor. Pist yine ıslak olmazsa BANKO yazacağız.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.ayak: Görünüm olarak öne çıkan bir isim vermediler ahır çevresinden. Zor bir koşu olacak. İmkanı olanlar 5 li ganyana yönlenmeli veya kapatmalı.
2.ayak: 13-DAYI DAYI ön plana çıkartıldı. Birkaç yarıştır yokları oynayan safkan bugün için dinç görünüp koşacağım derse kazanabileceği grupta start aldığını hatırlatalım.