16 Şubat Cuma İzmir At Yarışı Yorumları ve Altılısı

16 Şubat İzmir At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.

 

İzmir yarışları hakkında yorumlarımız 16:00 gibi yayımlanacaktır.
Gün içinden notlar ise yarış saatine yakın yayımlanır.


1.ayak: 3.BULLET PROOF on yarışında sun burn’a çarpılmıştı. Bugün ayarında ciddi bi rakibide yok. Bu kadar formdayken bu gruba geçilmemesi gerekir. Sadece 4.FORTE bursadan iddialı gelmiş. üstünde karataş ile neler yapabilir göreceğiz.


2.ayak: 5.KURTÇABEY ‘in eski gücünde olmadığı belli ama yarışın gidişat avantajı ve son yarışlarındaki çıkışlarını göze alırsak iyi bi sprint bekleyebiliriz. 1.KAFADAR ,3.MY SULTAN, 7.SARAYBOSNA ciddi rakipler.


3.ayak:  İlginç şekilde buranın sonuncu atlarından 1.BAVİ REŞ ‘in çok hazır olduğu ve bu rakipleri geçebileceği belirtildi. 5.MY ROYAL SUN da formunu koruyor. yani bu yarışta hiç adı geçmeyen fratelli hariç hepsini yazmamız gerekli gibi.


4.ayak:  4.DONT HESITATE ara sonrası kazandığı yarıştan dolayı etkilenme yaşamazsa yine kazanır dediler ancak olurda ağrı sızı etkilenmiş ise bu grupta her atın geliri var. Özellikle 1.BABA MERDAN sonuncu at diye geri plana atmayın. 5.THARWA önlerde yer alıp virajdan sonra atlamaya çalışacak. 2.CORNELIAN her zaman kazanıra giren bi at. 3.ZAFER MEYDANI ise yarış süratli giderse sonlarda toplama yapar.


5.ayak: 3.BABY PEPPERONI mesafeden dolay bu gruptada kazanır. Bu koşu hakkında duyum alabilirsek yarış saatine yakın gün içinden notlar kısmında paylaşırız.


6.ayak:  İlk kez koşan taylarndan 15. Su Melek aprantiye rağmen ilk sırada önerildi. At çok formda düzgün sürülürse muhtemelen çok başarılı koşacaktır. 3.BAKUR takılarıyla oynayan ilgilileri tarafından sıkı hazırlanan bir tay. Hemen her tay hakkında olur yada olmaz diye konuşabiliriz fakat gerçek şu ki altılı ganyan için çok karışık bir ayak.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

1.ayak:  Bullet proff eksik koşarsa her atın kazanma şansı var denildi.

5.ayak: PRENSES MELEK BANKO önerildi