18 Şubat 2018 Pazar İzmir At Yarışı Yorumları Altılısı

18 Şubat 2018 Pazar İzmir At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.

 

Gün içinden notlar ise yarış saatine yakın yayımlanır.
Altılı ganyan yorumlarımızda özellikle duyum aldığımız sürpriz isimler hakkında bilgiler paylaşıyoruz.


1.ayak:  Yarış içi şartlar lehine geliştiği an büyük bomba patlatabilecek kabiliyetteki 10-KURTŞAH bugün için çok şanslı. Kısa bir süre dinlendirilen 6-ESRAR DEDE ve 7-KRONOS ‘un bu koşuya çok ciddi hazırlandığını öğrendik. 4-KIRTOPRAK göstermelik son yarışını bu yarışın galobu niyetine saydığını ve bugün için iddialı olduğunu biliyoruz. 8-KEKEÇ BEY form durumu iyi ancak yarışlarında kendini gösteremediğinden biraz geri planda kalmış. Ancak biz ihmal etmeyelim. Zira kazanması yakındır.


2.ayak: Grupta kalite ve form olarak ince çalışma sonucu öne çıkan 1-ALTEPE‘yi favori öneriyoruz. Eğer yarış saatine yakın herhangi bir duyum almazsak bu safkanı yıldızlı bülten ekibi olarak BANKO önereceğiz.


3.ayak: Aradan sonra ilk yarışını kazanan 2-COOGER bu yarışta birazda yorulduğü için sonraki yarışında 2. oldu. Bugün ise daha hazır katılacağından mutlaka başarılı olacaktır. Bizce özellikle süratli yarış kollayan 4-MORE THAN A GAME aradığını bulmuş gibi. mutlaka ihmal edilmemeli. Zaten yarış sprinte kalırsa bu iki isim arasında geçer. yarış yavaş giderse de 1-can dadaş kazanabilir.


4.ayak: 5-RUN FOR VICTORY yine kazanamama huyu nüksederse bu kez devreye 3-İBRİŞİM girecektir. Aşırı formda olduğu söyleniyor.


5.ayak: 5-UTKUN BABACAN henüz rakipleri gibi bu mesafede çok iyi dereceler yapamamış ve burdaki birçok rakibine geçilmiş olsada bugün için yarış içi şartlardan dolayı iyi koşmasını bekliyoruz. Eğer graymazon ilk metrelerde liderliği almakta ısrar etmezse mutlaka başarılı koşacaktır. Aksi taktirde yarış süratleneceği için 3-EL NİNO kazanır.


6.ayak: 3-AZA LEA sıkı hazırlıkları ile yürüyerek kazanması gereken bir grupta start alıyor. Muhtemelen başaracaktır. Eğer yarış saatine yakın herhangi bir duyum almazsak bu safkanı yıldızlı bülten ekibi olarak BANKO önereceğiz.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
2.AYAK: 2-BOMBACAN önerilen diğer isim oldu.
3.AYAK: 1-CAN DADAŞ’ın yine çıktığı gibi bitirebileceği söz konusu.
4.AYAK: 5-RUN FOR VICTORY karataşa rağmen kazanır diyorlar. 2-combodıa ve 3-ibrişim yine iyi koşması beklenen isimler. 6-yazlalı son at.
5.AYAK: 1. All I Need sürprizde kuponlara ekleyiniz. aza lea koşmadığından burayı 1-5-6 şeklinde geçebiliriz.

 

18 Şubat 2018 Pazar İzmir At Yarışı Yorumları Altılısı” üzerine 2 yorum

Yorumlar kapalı.