19 Şubat 2018 Pazartesi Bursa At Yarışı Yorumlarımız

19 Şubat 2018 Pazartesi Bursa At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.

 

Gün içinden notlar ise yarış saatine yakın yayımlanır.
Altılı ganyan yorumlarımızda özellikle duyum aldığımız sürpriz isimler hakkında bilgiler paylaşıyoruz.


1.ayak:  Kazanma konusunda sıkıntı yaşıyor olmasa yılın bankosu olabilecek 1-DYMAXION şimdilik sadece favori önermekle yetiniyoruz. 3-ALTINBEŞİK , 9-ONTUĞ hatayı ilk değerlendirecek isimler. 2-ESTERGON formda aprantisi ile yazılabilir. Yarış gören 10-BALBALLILI ise koşarım derse bu rakipleri eze eze geçebilir.


2.ayak: 13-JUAGO ciddi hazırlıkları var ve bomba yapabilmesi için çok müsait bir grupta yarışıyor. Mutlaka kuponlarınıza yazın. 2-NEHİR CAN ‘ın son yarışını ölçü almayın zira bu yarışa hedefli katılıyor.


3.ayak: Bursadaki hazırlıkları yeterli ancak dinçlikle ne yapacağı belirsiz 8-YELE kalitesi ile mutlaka yazılmalı. 1-WIND POWER zor kazanıyormuş gibi gözüksede rakibe göre koştuğundan her grupta yazılmalı. Formunu kaybetmedi. 6-ROWDY özüne dönmek üzere.


4.ayak: Ciddi rakibinin kazanamama huyundan dolayı 2-CANKILIÇ Banko önereceğimiz isimdir. CANKILIÇ çok hazır güveniyoruz ancak yinede gün içinden notları beklemenizi öneririz.


5.ayak:  Nihayet itiş gücü kuvvetli bir jokeye kavuşan 7-PANAMA favorimiz. 4-DURUKANBEYİ için sorunları çözüldü duyumu aldık. Mutlaka başarılı koşar. 5-HÜROĞLU için beklentiler yüksekti ancak henüz kalitesini yarışlara yansıtamadı. Bugün için dikkat etmemiz gereken bomba isimlerdendir.


6.ayak: 7-BABAESKİ izmirde’de başarısız olunca tekrar bursaya getirildi ve bu yarışa sıkı hazırlandı. 6-PİLEVNELİ ara sonrası yarışını gördü. Yarış içi şartlarda bu safkanın lehine olduğundan mutlaka kazanıra girecektir. İhmal etmeyiniz.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

 

2.AYAK: 7-MOI JIZNI haricinde bir at önerilmedi. Çok güvenilmemekle beraber çok karışık bir koşu olduğu herkesin hemfikri. 
3.AYAK: 1-WIND POWER bugün yarın geçilecek elbet zor kazanıyor ama bugünde geçebilecek rakip bulamadık.
4.AYAK: CANKILIÇ kaba kumu eksik koşarsa 3-SUPER STEEL ve 5-LION FLAG kuponlara yazılması gerekir.
5.AYAK: 7-PANAMA ve 5-HÜROĞLU grupta göze batan en hazır isimler.
6.AYAK: 1-OĞLUM KAYRA ,8-EFE YÜREK, 10- BABA SEYFİ,  sırası ile önerilenler oldu yorumlara ilaveten.