20 Şubat 2018 Salı Adana At Yarışı Yorumları ve Altılısı

20 Şubat 2018 Salı Adana At Yarışları Hakkında Soru Görüş Ve Önerilerinizi Yorum Yap Kısmından Bize bildirebilirsiniz.
Her gün her koşu porgramında at sorabilir atlar hakkında bilgi isteyebilir veya tuttuğunuz atları paylaşabilirsiniz.

 

Gün içinden notlar ise yarış saatine yakın yayımlanır.
Altılı ganyan yorumlarımızda özellikle duyum aldığımız sürpriz isimler hakkında bilgiler paylaşıyoruz.


1.ayak:  Burada sürpriz bir isimden bahsetmek istiyoruz. 5-KIRIMTAY ilk yarışına hazırlıksız katıldı ve pek üzülmeden dön gel yaptırıldı. Bu kez daha hazır ve kalitesini gösterebielceğei bir grupta start alıyor. İyi koşacaktır dikkat ediniz. 11-UZUNYAYLA GÜZELİ  ve 4-EZHERAN sonlarda iyi bindiriyor ama yarış genelde bitmiş oluyor. Bu iki ismide yazacağız tabi ama bu ayak bu şekilde yine riskli oluyor. Önde giden sonları dirençli bir isim yarışı kazanabilir. Bu koşu ile alakalı Gün içinden yorumlarımızı yarışa yakın takip ediniz.


2.ayak: 1-BOZDAĞ EFESİ ekürileri ve 3-FENERLİCAN form durumları ile öne çıkıyor tabi. Ancak güven vermiyorlar. Zor kazanan isimler. üstelik fenerlican kazandıktan sonra sahip değiştirdi. Bu yarışa ne kadar hazır bilemeyiz. Biz bu koşuda özellikle alt grup atlarından bir sürpriz gelebileceğini düşünüyoruz. Mesela 9-EGESAL grubun ayarında olmasada çok formda ve bugün için yağmur da yağarsa ıslak pisti çok koşar haberiniz olsun.


3.ayak: 2-KING SERKAN çok güzel hazırlanmış. Özellikle seçilen bu yarış için ekibininde beklentileri çok yüksek. Yıldızlı bülten ekibi olarak gün içinden notlar’da herhangi bir duyum gelmezse BANKO yazacağız.


4.ayak: 6-GÖĞÜSGEREN ilgilileri ince eleyip sık dokuduktan sonra yarış seçiyor. Formda olduğu zaman her grupta yazılmalı. Banko olarak tercih etmek size kalmış ancak kuponlarda yer olursa bugün için bu safkanı yıkmayı deneyeceğiz. Çünkü ara sonrası 2 yarış üst üste kazandı ve banamızın demedi. Dinlendirilerek koşturuluyor ancak yinede ağrısı sızısı olabilir. Bu kez sadece ayarındaki 7-SHARPA‘ya değil diğer tüm rakiplerine geçilebilme ihtimali doğar. Bütçe ile orantılı olarak buraya çok at yazabiliriz.


5.ayak:  1-DUQUAN kum’un kralı. Şuan aşırı formda ve sevdiği mesafede pist ıslak kuru farketmeden yine başarılı koşacağı kesin olan bir favori bizimde BANKOMUZ olacaktır.


6.ayak: Üst grupta başarılı olamayıp tekrar grubuna dönen formda 2-DOMANİÇ ön planda değerlendirilmeli. Bugün için 5-DİRANŞAN‘dan etkili bir yarış bekleniyor. Zor kazanan atların bir araya toplandığı bu koşuda elbette biri kazanacak ve zor kazanan 8-TAŞKIR bugün için kuponlara yazılabilir. 1-ASALETLİ yeni kazandı ama yine kazanmaması için hiçbir sebep yok.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

1.AYAK: Çok karışık olduğu ve muhtemel bir sürpriz çıkabileceği söyleniyor.
2.AYAK: Bariz kalitelerin eksik koşması muhtemel ve aşırı sürpriz çıkarsa şaşırmamalı.
3.AYAK: 2-KING SERKAN banko.
4.AYAK: Genel olarak 6-7 dışına çıkmaz gibi görülsede bu ayak sürprize müsait. Favorinin beklenen yarışı sergileyememe durumu olabilir.
5.AYAK: DIQUAN yanına  5-HUMBARA çok hazır göründüğünden eklenebilir.
6.AYAK: 2-DOMANİÇ yarış gidişattından dolayı çok çok şanslı olduğu söyleniyor. BANKO yazılabilir.