21 Şubat 2018 Çarşamba İstanbul At Yarışı Yorumları ve Altılısı 2 adet BANKO

1.ayak:  Şüphesiz burada en göze çarpan isim 6-KINALI KUZU oldu. Bugün için birçok banko adayımız olduğundan ilk ayağı sağlam geçmek adına birkaç at daha yazabiliriz. Yarış saatine yakın Gün içinden notlar’da eklenecektir.


2.ayak: 7-LIFETIME, 10-IMPASSABLE GIRL, 12-ENE, 2-BÖRTEÇİNE, 1-YİĞİTALP toplamda önerile isimler oldu.


3.ayak: 5-MAKAMBO çok ön planda önerilsede formda 6-THE GRAY ciddi rakip olacaktır. Bizce bu iki kaliteli isim ağır tempolu yarışlarda öndeki atı atlayamama durumu yaşıyor. Dolayısıyla ağır tempo oluşursa ilk 3 sıradaki sürpriz isimlerden biride kazanabilir. Bütçe doğrultusunda burası kapanabilir.


4.ayak: 4-GÜMBÜRGÜMBÜR batmanaslanı’na geçildi diye bugün için çok güvenilmeyecek ama yıldızlı bülten ekibimizin bankosu olacaktır. Önceki yorumlarımızı takip edenler bilirler batmanaslanı’nı ön planda önerdiğimizi. Gümbürgümbür’ün bu safkanay yapabileceği hiçbirşey yoktu. Şu gruptada koşsa yine batmanaslanı derdik. Lakin o yokken GÜBÜRGÜMBÜR çok şanslıdır. Çok formda olduğunu ve istanbul pistinde a.sözenle süper uyumuyla kazanmasını bilecektir. BANKO


5.ayak: 1-AKMAN AGA için iyi şeyler duyduk. Uzun süredir kazanamayan atları maiden’de tek yazmak pekte güven vermiyor. Ancak u.polat bu safkana tekrar iddialı şekilde bineceği için ayrıca formuna güvendiğimiz için BANKO öneriyoruz.


6.ayak: Kocaeliden müslüm çelik ile özellikle gelen 13-ROYAL STORY bugün için çok iddialı koşacaktır. Şimdi yarın bu at gelirde ben zaten biliyordum gibi cümleler kurmayın 🙂
Bu atı hiçbir yorumlarda forumlarda bulamazsınız. Oyunlarınızda mutlaka değerlendirin. Yıldızlı bülten ekibinin okuyucularına özel paylaşımıdır. İstanbuldan önerilen 5-ASLAN KOÇUM ve kaliteli gruplarda yarışan 1-TOPRAKHAN yazılmalı. Hakkında iddialı cümleler kurulan 2-PRINCE OF THESOUTH favoriliğini hak eder şekilde çalışmalar yapmış.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 6-KINALI KUZU’ ya ilaveten Mesafesinde 1-SAHİPBEY ön planda önerildi. 5-KAFKASOĞLU mutlaka tabelanın üst sıralarına saldıracaktır denildi.
BANKOLARIMIZ DEĞİŞMEDİ.
3 ve 6.ayaklar çok riskli ve bütçelerin buralara harcanmasını öneriyoruz.