22 Şubat 2018 İzmir At Yarışı Yorumu ve Altılısı

1:AYAK: Hiç koşmamış tayların iyi hazırlıklarından ziyade koşu görmüş isimlerden iyi hazırlananları öncelikle tercih ettik ve 3-ERVURGUN, 5-JOE DALTON, 10-TOSCANA ön plana çıkardık. ilk kez koşan isimlerden 7-OĞLUM RÜZGAR aprantisine rağmen ihmal edilmemeli.


2:AYAK: Burada son sırada şans verilen 12-FINAL TIME ‘ı YILDIZLI BÜLTEN ekibi olarak ilk sıradan önereceğiz. Hakkında ciddi duyumlar aldık. Kazanırsa kupon bırakmaz. Sadece yıldızlı bülten okuyucuları devam eder. 1-LOVE ME TENDER, 5-CAFERAĞA sıkı hazırlanan diğer isimler.


3:AYAK: Bu koşuda ciddi sürpriz çıkabilir. Zira 8-KADİREFE ‘den ilginç bir şekilde dinçlik yarışı ile çıktığı gibi bitirmesini bekleyen bir grup var. Keza 7-EFE BABA‘da çok iyi koşacak deniliyor. Bu iki isim grubun son iki atı konumunda afg olarak. GÜN İÇİNDEN NOTLAR kısmına bu koşu hakkında bilgiler eklenecektir yarış saatine yakın.


4:AYAK: 3-GÜLŞEKER etkili formunu koruduğu ve yine kazanması bekleniyor ancak olurda azıcık eksik koşarsa, yarış gören 5-NEHİRİNOĞLU başta, 1-TUĞALP, 2-GOLDEN KING, 4-MİLYONER ve 6-ÖZERDİNÇ kuponlara yazılabilir.


5:AYAK: 7-MADAM ELLİ bu kez güvenemedğimizden burayı kapatmamız gereklidir. Zira handikap puanı en düşük isim 5-KAÇAKKIZ bile bur formu ile yazılması gereken isim.


6:AYAK: Toplamda üç isim önerildi ahırlar çevresinden. 1-AKARCA KHAN, 2-AL UQSUR, 4-CONTRELE TEMPS


 

GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 3-ERVURGUN, 5-JOE DALTON, 10-TOSCANA üçlüsü beraberce önerildi.
2.AYAK: Yorumlara ilaveten 7-DOYOUN HARTED kuponlara yazılabilir. Koşu yinede çok karışık gözüküyor.
3.AYAK: Kapamalık bir ayak. Hiçbir at dışarda kalmamalı. 
4.AYAK: Kapamalık bir koşu olduğuna hiç şüphe yok. Herkes ben kazanırım diyor. 1,3,5,6 küçük kupon sıralaması.
5.AYAK: 1-CANÖZGÜ kolay kazanır duyumları aldık ancak güven olmayan bir koşu daha. bütçeye göre kapayın.
6.AYAK: 1-AKARCA KHAN, 2-AL UQSUR arasında geçeceği tahmin ediliyor ama bir grubunun sürpriz beklediği 7-PYTHAGORAS ihmal edilmemeli. 5-GALYALILAR, 4-4-CONTRELE TEMPS ve 9-TEKNEKAYA daha sonra değerlendirilebilir.