22 Şubat 2018 Perşembe Şanlıurfa Yorumları ve Altılısı

1.AYAK: Bursadan iddialı gelen 4-KOBATER, Kuru pistte daha başarılı olan 5-NİZAMİ, kalitesini gösterebileceği grupta start alan 1-ESENPOYRAZ,  Problemlerinden dolayı eski halinden çok uzak olan ve bir süre ara veren 12-BROWSER dinçlikle etkili koşabilir. Genel olarak formsuz isimlerin birarada olduğu bu koşuda yorumlara ilaveten 11,9,6,2,3 sıralamasını kuponlara ekleyebilirsiniz.


2.AYAK: Urfada bir yarış gören ve fazlaca üzülmeyen 2-ARAP TURGAY bu kez çok daha hazır ve pisti tanıyor olarak koşuya katılacak. Yarış içi şartlarında lehine olduğu bu koşuyu kazanma ihtimali bizce çok yüksek. Yarış saatine yakın gün içi notlar hakkında bir bilgi gelmez ise bu atı BANKO önereceğiz.


3.AYAK: 10-ORADINARIO‘nun geçenki yarışta serseri’ye geçilirken buradan size serseri’yi önermiştik hatırlarsanız. Bugün ise yarış gören oradınarıo’nun serseri’ye geçilmeyeceğini söylemekten çekinmiyoruz. Bizce bu koşudaki en ciddi rakibi yarış gören diğer kalite isim 3-CONCRETE olur.


4.AYAK: Kazanma konusunda sıkıntı çeken taylar ile formsuz isimlerin bir araya geldiği bu koşuda takibimizdeki etkili sprinter 10-MÜGİŞ öncelikli önerimizdir. Bu kez daha etkili koşma amacı güden 1-ADONIA rakip olabilir. 2-BELLA CAVALLO favori kontejanından eklenebilir.


5.AYAK: İşte günün en zor koşusu. Son yarışında atakan yeli’ne güvendik sprinte yetiştiremedi. Mesafe uzadı hızlı zeliş içinde yarış zorlaştı. KIMIZ,İÇİMSU,KURMAN’A yarasa da yinede içinden çıkılamayan bir koşu. Form durumu önemli değil son veremeyen atlar biraraya geldiğinde öndeki dirençli at kazanıyor. Bu da sırası gelenin kazanacağı demek.


6.AYAK: Bomboş kilolu ekürisi ile çok şanslı gördüğümüz 8-DÜŞEŞ‘e puanlı bültenlerin hiç şans vermemesi ne ilginç. Neye göre puanlıyorlar anlamıyoruz zaten bizide ilgilendirmez. Siz değerli okuyucularımız yanılmasın yeterki. Evet düşeş favorimiz. 2-KAZAZEDE beklenen sprinti artık yetiştiremiyor. Bugün yetiştiremez anlamına gelmediğinden mutlaka kuponlara eklenmeli.  14-DEDE ÖMER daha üst gruplarda da başarılı olabilecek kapasitede ve formda şuan. Kayaların 6-BİLEKKAYA sürpriz yapmayı sever dikkat. Grubun üstünde kalitesiyle 1-YEMCİREŞİT formsuzluğuna rağmen yazalım.