23 Şubat 2018 Cuma İzmir altılı ve yorumları tekleri

1.AYAK: Eğer kazanamama huyu olmasaydı Bu grrupta bu formu ile muhakkak banko yazılacak bir isim olan 2-GÖNÜL AVCISI‘nı malesef favori önermekle yetiniyoruz. Bomboş kilolu formda 4-BAHANE için iyi duyumlar aldık. Başarılı olması çok muhtemel. 3-TOMURCUK ÇİÇEK bu mesafeyide çıktığı gibi bitirirse kimse şaşırmasın. Zira önde rahat kalabilir.


2.AYAK: Ciddi hazırlandığını yakınen bildiğimiz 1-ATAKIZIM yıldızlı bülten ekibimizin ilk sıradan önerdiği isimdir. 3-CEVİZ ilgilileri bu kez maidenden kesin çıkma ümitleri ile koşuya katılacaklar. Atlarına güveniyorlar.


3.AYAK: Maiden’den çıktıktan sonra 2 kez dön gel yarışları yapan 6-DÖKERSON bu kez ciddi tutulup yarışa formda girecek. Mutlaka başarılı koşmasını bekliyoruz ekip olarak. 2-STAR FORCE ve 3-GÜÇLÜ KIZ rakipleridir. Ayrıca yıldızlı bülten ekibimizin “Bu koşuda kim gelirse şaşırmayız” uyarısınıda dikkate alabiliriz bütçeler doğrultusunda.


4.AYAK: 1-KAYA LOGOSU yine kazanabileceği bir gurpta start alıyor. Ancak ciddi hazırlıkları ile hedeflenen 3-CRAZY MOUNTAIN‘sız kupon yapmayalım. Hattta yıkmışken 2-ÇINAR BEY, 4-MEKİSKİR‘de kuponlara eklenebilir.


5.AYAK: 2-MY ROYAL SUN belkide son zamanlardaki yarışlarının en kolay grubunda koşacak. Kazanmaması için hiçbir sebep yok. Üstelik son yarışından dahada ileri formda olduğu söyleniyor. BANKO


6.AYAK: AFG son sıralarda olacak olmasına rağmen 5-SÖKMEN BEY sizlere favori öneriyoruz. Ciddi duyumlar geldi. Çok iyi koşacak mutlaka kuponlarınızda olsun. Eğer tamahkar tarafından fazlaca sıkıştırılmaz ise 1-AGENOR kazanmaya yakındır.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: Yukarıdaki yorumlara ilaveten 8-OLGUN SULTAN da başarılı koşar yorumu gelince burayı kapamaya karar verdik.
2.AYAK: İzmirde aşırı güvenilen ve sürdirek oynanan 12-SU MELEK çok iddialı. Çıktığı gibi bitirecek kesinlikle deniliyor. Bizce hata yaparsa 3-CEVİZ affetmeyecek.
3.AYAK: –
4.AYAK: 1,2,3,4 Ayırılmamalı.
5.AYAK: Yorumlarımızdaki gibi 2-MY ROYAL SUN günün bankosu.
6.AYAK: Genel olarak çok karışık bir yarış. 8-9 at önerildi bugun. kapamanız mantıklı olur.