23 Şubat 2018 Cuma Kocaeli At Yarışı Yorumları ve Tekleri

1.AYAK: 6-KOŞTAHA sorunları çözülüp uzun aradan sonra pekte hazırlıksız olarak bu yarışa katılıyor. Çalışmalarına bakan bizlere göre hazırlıksız, ama ahır çevresi ve atı görebilenlere göre çok hazır. Yani sorunsuz koştaha bu sahada çok koşar. İlk yarışında fazla sıkılmayan ve kocaeline hedefli gelen 2-DAMASCUS bomba yapabilir.


2.AYAK: Son yarışlarındaki totolarına, kilosuna, formuna bakarsan 4-HERGELE ne işi var burda deriz ama işte öyle değil. Atın maşallahı varmış. Demedi demeyin kuponlara ekleyin. İstediğinde koşan 2-RENGÜL için grup çok müsait. Koşarım derse zati rakip tanımaz. 5-ONNUMARA kendini unutturdu. Dikkat edin bu at sprinti tutturabilirse kimse dayanamaz. 7-SAVAŞ ATI sert binici sever. Başarılı olacaktır.


3.AYAK: 7-RESURRECTION kazandığında buradan sizlere belirtmiştik. Sürprizi yapabileceğini. Zira kimsenin aklının ucundan geçmezdi o sıralar. Sonraki yarışında ise kaliteli gruba rağmen başarılı koşup benim gücüm bunlarada yeter dedi. Bugün ise son yarışına nispeten daha uygun grupta koşacak.  Stili isimler olmasaydı banko önerebilirdik. Lakin yarış saatine yakın gün içinden notlarda yarış saatine yakın alabildiğimiz bilgileri buraya ekleyeceğiz.


4.AYAK: 2,7,8,11 sırası ile önerilen isimler oldu. Dışarda çalışarak gelip kocalinde koşu kazanacak kıvamda başka rakip bulamadık. Yinede yarışa yakın gün içinden notlarda yarış saatine yakın alabildiğimiz bilgileri buraya ekleyeceğiz.


5.AYAK: Bu koşuda yıldızlı bülten ekibinin sizlere önereceği cazip bir banko var. Bu at 9-TOVİN‘dir. Yarışın gidişat avantajına jokey ve kulvar avantajıda eklenince tovinin ekmeğine yağ sürülmüş oldu. Muhtemelen çıktığı gibi bitirecektir.


6.AYAK: 1-ADINI SEN KOY gruba göre bi tık üst segment atı diyebiliriz lakin iyi hazırlıktan geçen ve bugün için önde rahat kalmasını beklediğimiz 2-ARZAK‘tan sürpriz gelebilir. Özellikle son zamanlarda fordta tek önde gitmek için ısrar etmiyorken arzak rahat edecektir.


 

GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: Yorumlara ilaveten bir duyum gelmedi. Bütçenize göre ilk ayağı geçebilirsiniz.
2.AYAK: Özellikle YEŞİLMASKE ‘nin iyi koşacağı ve SAVAŞ ATI da u.polat katkısıyla mükemmel koşması beklendiğini öğrendik.
3.AYAK: Herhangi bir duyum gelmedi. RESURRECTION banko tek rakip SALTABE geldi.
4.AYAK:  ZAĞNOS gruptan çok çok üstündür yorumu ile banko yazılabilir.
5.AYAK: TOVİN bankomuz değişmedi.
6.AYAK: 1-ADINI SEN KOY çıktığı gibi bitirir günün bankosu heryerde yazılıyor.