24 Şubat 2018 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları

Değerli yıldızlı bülten takipçileri. Yorumlarınız ile bizlere katılabilir fikir yürütmesi yapabilirsiniz.


1.ayak: Bu koşu için 1-MASTER PATRICK ve 2-KING OF ROCK ahırdan önerilen 2 isim oldu.  Kazanmama sorununu bu kez kulaklık ile yarışmadan deneyecek olan 4-LİRA LİRA sürprizde değerlendirilebilir.


2.ayak: 4-GECEKONDU bu kez daha ciddi hazırlanıp artık kazanma sırası bizde dediler. 11-SİVASLI ve 12-BLANKA ilk yarışlarında bekleneni veremese de bu kez çok etkili koşacaklar duyumu aldık. 7-KOBRA çok formda 8-LAWLEES karataş faktörüyle, 9-LE CHIFFRE ise ilk yarışında aşırı güvenilen bir isim olduğundan yazılmalı.


3.ayak: Uzun mesafede birbirine yakın güçler start alacak. 7-ÖZPAR değişik bir stille yarışa katılacak bilgisi aldık. Denk rakiplerini geride bırakabilir. Sürekli birbirini geçebilecek güçte isimlerin birarada bulunduğu bu ayağı kapatmak mantıklı seçenek olacaktır.


4.ayak: Çok merak edilen bir soru, 6-VALENCIA aradan sonra hiç koşmadığı sentetik kum pistte başarılı olabilecekmi. Koşarsa kazanır diyor herkes. Lakin ya koşmazsa ne yapacağız diye düşünüyor at yarışı oynayanlar. Ya da çok at yazıp acaba boşunamı kuponu büyüteceğiz diyorlar. Yıldızlı bülten ekibi olarak biz bu atın daha çok kaba kum pistte başarılı olmasını bekliyoruz. Hem sentetiği hem kaba kumu başarılı koşan 1-INDIAN DADY kuponlarda mutlaka olmalı. Bu grupta zorlanacak olsada 3-PENDRAGON ve 4-SEMİH BEY ihmal edilmemeli.


5.ayak: Aradan sonra çok başarılı koşan 10-LADY DERYA bu kez daha hazır ve ağrısı sızısı yoksa kazanmaya yakındır. Çok hazır 5-GINA MONTANA dinçlikle sürpriz yapabilir dikkat. Yarış sprinte kalacaksa 11-YAĞMURUN FISILTISI sonlarda toplama görevini üstlenecektir.


6.ayak: Kocaeliden istanbula kazanmaya gelen 7-LIVIN THE DREAM favori öneriyoruz. Bu koşu ile alakalı aldığımız bilgileri gün içinden notlarda paylaşım yapacağız.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: Çimci 2 at hariç neredeyse tüm atlar önerildi. Küçük kuponlar yorumlardaki isimlere TEEN WOLF ekleyebilir. Büyük kuponlar ise 9,10 hariç hepsi.
2.AYAK: Yorumlara ilaveten 2-CARUSO etkili koşacaktır bilgisi geldi. Onuda ekleyelim.
3.AYAK: Özellikle ŞENALP bugün için rakiplerini geçebilir denildi. akkula reisoğlu özpar ve binbir rakipler.
4.AYAK: Yorumlardada yazdığımız gibi valencia kumda da gitmesi bekleniyor ama şüphe var herkeste. ındıan dady ise sorunları çözülmüş dendi. pendragon bu iki güçlü ismin eksik koşması halinde devreye girecek. semih bey ise çok iyi hazırlanmış.
5.AYAK: KARAHEVES ve AYZA yorumlarmızda olmayan gün içinde ahırdan gelen atlar. Yorumlara eklenmeli.
6:AYAK: SURROGATE için tuta tuta kazanır diyorlar.