24 Şubat 2018 Cumartesi Adana Altılı ganyan yorumları

1.AYAK: Kısada kazandı diye tekrar kısa mesafeli yarışa sokulan 1-OCEAN SERAPH çok formda ve bu grup kendisine çok müsait. Mesafe uzun olsa belkide net banko olabilirdi ama bu açıdan sadece favori önerebiliriz. 3-PIRGOS formunu koruyor. Ahır önerisi 5-DIAMOND DASH ve gizliden sürpriz hazırlığındaki 11-WIND OF HAEVEN kuponlarda olmalı. 8-MY TITANIUM ihmale gelmez.


2.AYAK: Bu rakiplerle arasında çok fark olduğu konuşulan 3-DIDONATO bir grubun büyük kuponlara dahi tek yazacağı bir isim.


3.AYAK: Kim kazanamaz diye aradık ama bir isim çıkartamadık. Gün içinden bir duyum gelmezse burası yıldızlı bülten altılısında kapalı olacaktır.


4.AYAK: 1-AŞEMEZ yıldızlı bülten ekibimizin BANKO’sudur. Çıktığı gibi kazanmasını bekliyoruz.


5.AYAK: Mesafe 1400 olmasaydı 12-ULRIKE banko önerecektik. Zira sonlarda duran bu ismi geçmeleri pekte zor olmuyor. 9-RAINBOW DASH  gücünü henüz kanıtlayamadı. Formda olduğunu biliyoruz. Kuponlarımızda bulunsun. 7-MAYRA sıkı hazırlananlardan. 2-CROCAN sürpriz.


6.AYAK: Urfa atları adanada iyi koşar. Bunlardan 11-SANİBELA FIRTINASI süratli gidecek olan bu yarışı lehine çevirebilir. 7-KARINCA CEREN, 6-GEÇGELANNA, 5-ELABARS, 4-DOMATES GÜZELİ, 1-ALTUNBİR sonra değerlendirilmeye alınmalı.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: Ahır önerisi olan 5-DIAMOND DASH bugünde ön planda önerilsede bu koşuda çok sürpriz bir isiminde kazanabileceği söz konusu.
2.AYAK: DIDONATO tek yazmayanlara 6,7,8,9,10,13 sıralaması önerildi.
3.AYAK: BİLDENHAN kazanır geldi ahırlardan. Lakin ters bir at önde sıkıştırırsa diye kaybetme ihtimalide var.
4.AYAK: AŞEMEZ banko dedik ama ısrarla ahırda ATASOY’u da ihmal etme geldi.
5.AYAK: 12-ULRIKE çıktığı gibi bitirir geldi ancak biz yorumlardada belirttiğimiz üzere 1400 uzun gelebilir. Sonlarda avlanma ihtimali var.
6.AYAK:  6-GEÇGELANNA çok hazır olduğu ve görüntüsünün şahane olduğu konuşuluyor ,5-ELABARS, 10-PRENSES ASLI ve 14-UMUTÇİÇEĞİ  ihmal edilmemeli.