25 Şubat 2018 Pazar İzmir At Yarışı Yorumları Altılısı

1.AYAK: Uzun mesafeli g3 faciasından sonra tekrar mesafesine ve grubuna dönen 5-KÜÇÜK ERAY bu formu ile mutlaka başarılı olur. 1-OLTACI son yarışlarına oranla formunu 2’ye katladığı konuşuluyor.


2.AYAK: 9-VISTAFJORD yıldızlı bülten ekibimizin bu koşudaki net favorisidir. İlk yarışında talihsizlik yaşamasına rakiplerinin birhayli geride kalmasına rağmen sonradan iyi toparlayıp 3. bitirirken ki görüntüsü çok diriydi. Bugün daha hazır şekilde mutlaka iyi koşar. Ancak bugün için yine talihsizlik yaşayabilir diye ahırlar çevresinden önerilen rakipleri sizlere aktaralım. Kısa bir ara sonrası mükemmel hazırlanan 1-BEST SELECTION, ilk yarışında fazla sıkıştırılmayan 4-DUCHESSE VIVIENNE ve ekürilerden sevgili celhan batur’un bindiği 5-GÜZEL ECEM kuponlarda olmalı. 8-RAIN CLEAR ve 7-NICE SUN her yarış üstüne koyan formunu koruyan isimler.


3.AYAK: Koşuya bakınca bu kim bunlar kim dedirten 7-ŞAHPAZLI acaba ne durumda. Bir sorunu olmasa bi kıpırdama görebilirdik. Lakin bu haliyle güven olmuyor. Kaliteli diğer isim son zamanların formda binicisi ile yarışan 2-SONKALELİM favorimiz. 6-SİVASLI MUSA bu kez faullere maruz kalmadan kazanırız düşüncesindeler. 5-KURTŞAH ise sürpriz kontejanından eklenebilir.


4.AYAK: Zor kazanan ve nihayet geçebileceği rakipleri bir arada bulmuş olan 2-AMBERİM ‘in bu kez startta takılmayacağını ümit ederek yıldızlı bülten ekibi olarak BANKO öneriyoruz.


5AYAK: Yine bir izmir derbisi. saadın gücü 1600 de yılmabaşarı geçtikten sonra formunu arttırdığını öğrendik. Ancak mesafenin uzaması ve 5-YILMABAŞAR‘ın bu kez hata yapmayacağını düşünürsek BANKO yazabiliriz.


6.AYAK: 10-PAVLONYA ve 8-MISS HAPPINESS şirinyerden beraberce önerildi. 8 numara genel olarak tek oynanacak ama pavlonya son yarışındaki tabela başarısının üstüne koyduğunu kanıtlayacakmış.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: KÜÇÜK ERAY bugünde önce önerilen isim oldu.
2.AYAK: 9-VISTAFJORD ve 7-NICE SUN arasında görülüyor yarış.
3.AYAK: 6-SİVASLI MUSA bu kez geçilmez diyorlar.
4.AYAK: TÜM atların şansı var.
5.AYAK: 5-YILMABAŞAR bu kez geçilmez diyorlar.
6.AYAK: 8-MISS HAPPINESS tuta tuta kazanması gereken bir yarış dediler.