25 Şubat 2018 Pazar Adana At Yarışı Yorumları ve Bankoları

1.AYAK: Tam mesafesinde yarışacak olan 1-PİRSUSLU bu yarışa mükemmel işlerle girecek. Görüntüsüde şahane olan pirsuslu kazanmaya çok yakın. Bu at kazanırsa sanırım ortalıkta devam eden kupon sayısı çok az olur. Birde çok sürpriz bir ismi daha önereceğiz. Bu isim 10-BERNAKE‘dir. Maidenden çıktıktan sonra ara veren ver ara sonrası dön gel yarışı yapan bernake bugün mesafesinde bomboş kilo ile lehine gidişatta yarışacak. Aprantisi düzgün tutabilirse önlerde kazanmaya yakın olur. Düzenli galoplarla hazırlanan 4-TRANÇA yakın zamanda sürpriz yapabilir, not almakta fayda var.


2.AYAK: İlk yarışındada bir grubun çok güvendiği 11-LONDRA bu kez dilbağı ile sorunları ortadan kaldırıp kazanmayı hedefliyor. 5-COYOTE FLY ahırdan önerildi. 6-ÇILGINREİS urfadan iddialı geliyor. 12-REDBANK ve 13-SEMPRE PRIMA hafif alınmaması gereken kalitede isimler. 1-BIG VICTORY ise bir sorunu var ama çözülürse uzak kazanır denilen tay.


3.AYAK: Grup bu safkana ağır gelir yorumları genel kanı olsada 7-SEVİMLİ İKİ sürpriz yapmaya müsait yapısı ile iyi hazırlıklarından dolayı başta yazılabilir. Tüm rakiplerinin geliri var. Bu koşu ile alakalı Gün içinden notları takip ediniz.


4.AYAK: Çok karışık bir koşu, formsuz isimlerle alt grup atlarının ne yapacağı söz konusu. Bu koşuyuda gün içinden notlar kısmında yarış saatine yakın çözümleyeceğiz.


5.AYAK: 6-DALGACI ahır görüntüsü ve son zamanlardaki form artışını bugün yarışa yansıtacağından eminiz. Kazanmaya çok yakındır. ARCHİPELAGOS elbette BİLBİLAN’ı önde rahatsız edip hatta liderliği alıp koşunun süratli gitmesini sağlayacaktır. Bu gidişatta’da 3-BÜNYAN sprinti ile nokta koyabilir diyoruz.


6.AYAK: Kalite olarak bu rakiplerle ileriki zamanlarda kıyaslama dahi yapılamaz denilen 13-WAIT WITH HOPE eğer hazırsa rahat kazanması bekleniyor.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 6-BREDELAL ve 1-PİRSUSLU ahırdan öneriler. Altılı için 1,6,2,3,4,10 sırası önerilir.
2.AYAK: 1-BIG VICTORY  sorunu çözüldüğünü öğrendik. Daha sonra altılı için 1,5,11,12,13 sıralaması ile zor da olsa geçilebilir.
3.AYAK: 7-SEVİMLİ İKİ bizce önde ama altılı için 1,3,5,6,7 sıralaması önerilir.
4.AYAK: KIRDEER çıktığı gibi bitirmesi bekleniyor. PERHANE ve LADY TULPAR rakipleri.
5.AYAK: GÜLRUH HATUN çok önde önerildi. Yorumlar ile beraber değerlendirin.
6.AYAK: Yıldızlı bülten ekibimizinde bankosu 13-WAIT WITH HOPE’dır. Bugün için aksilik yaşamaması halinde rahat kazanması muhtemeldir.