26 Şubat 2018 Pazartesi Bursa At Yarışı Yorumları ve Altılısı

1.AYAK: Eski formunu aratan 4-EGEBEYİ çıktığı gibi bitiremezse yarış karışacak. 2-BURAKŞAH ve 1-KUTLUERİNOĞLU ahırdan önerilen isimler oldu. Kazanmakta zorluk çektikleri için bu isimlerde altılı ganyan açısından güven vermedi. 7-YOL BULAN ise izmirden çok hazır geldiği ve kazanma şansının yüksek olduğı aktarıldı.


2.AYAK: Yine kazanmakta zorluk çeken birbirinden formsuz taylar bir araya gelmiş. Açıkçası 3-ÇEYİZ haricinde bir at önerilmedi. Hazırlıklarını sıklaştıran çeyiz küçük kuponlara tek olarak denenebilir. Büyük kuponlar için aldığımız bilgileri gün içinden notlarda paylaşacağız.


3.AYAK: Olmadık isimlere geçilen 3-KIZIKHAN bugün için biraz geri planda kalmış ancak formu üst seviyede olduğu ve adeta bu yarışa bilendiği konuşuluyor dikkat. 2-MANZARA ve 1-OĞLUM ALİ ciddi rakipleri.


4.AYAK: Üst üste kazanan 2-ROMEO yine ön planda ancak bugün için 3-MANİDAR‘u ihmal etmemnizi öneriyoruz. Hatta 1-BOMBACAN yazıp rahat izlemek en mantıklı seçenektir.


5.AYAK: Sorunlarından dolayı bir süre geri alınan 5-YELE yarış gördü bu kez daha hazır olacak. Beklenen yarışı sergileyemezse birçok kuponu yatırabilir. Zira bugün için altılı çatıları bu atın üzerine kurulacak muhtemelen. Biz yanına 2-LADY BUCKINGHAM ve 1-SUMEL HAN  muhakkak yazılması taraftarıyız.


6.AYAK: Her zaman geçebildiği rakipleri yanında 1-BEDWULF yine ön planda. Yarışın erken süratleneceğini pek zannetmiyoruz ama olurda süratlenirsse sonlarda 1.yi görmek zor olacak. foto ayırır ancak.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 4-EGEBEYİ çıktığı gibi bitirmesi beklensede herhangi bir aksi durumda çok sürpriz bir atın kazanabilmesi olağan görülüyor.
2.AYAK: 5-DİLEK AĞACI ,4-ÇİKOLATALI, 3-ÇEYİZ birarada önerildi.
3.AYAL: 1-OĞLUM ALİ tek önerildi.
4.AYAK: Kesinlikle kapatın 4 atıda ayırmayın önerisi iyi yerden geldi.
5.AYAK: 1-SUMEL HAN geçilmez önerildi.
6.AYAK: 1-BEDWULF muhtemelen rakipsizlikten kazanacak ancak sonlarda duvara çarpmış gibi duracağından ciddi bi sprint gelirse geçilebilir duyumu geldi.