26 Şubat 2018 Pazartesi Şanlıurfa Altılı Ganyan Yorumları

1.AYAK: 3-ZEMANİ harika formunu koruduğunu öğrendik. Yarış içi şartlarda lehine olduğundan kazanmaya çok yakın. 8-MY VALLEE ise bu kilo ile mutlaka başarılı koşar, es geçmeyelim zira form durumuda çok güzel olduğu söyleniyor. 5-ARYA STARK sürpriz olarak kuponlara eklenebilir.


2.AYAK: Adanada aşemez-frikya’ları geçip urfaya gelen ve burada da kazanan 5-DİZDAR BEY tabiki bugünde çoğunluğun bankosu olacaktır. Ancak biz banko olarak güvenemiyoruz,  yarış içi gidişat lehine değil. 3-BÜREBEY bu kez çok daha etkili koşacaktır. Özellikle 1-ALTINSİMA‘ya dikkat. Bu kez süratli gidecek olan yarışta sonlarda bariyere yapışıp herkesi avlayabilir. Zor kazanan bir isim olsada böyle yarışlar kolladığından ihmal etmeyelim. Belkide senede bir kazanacağı gün bugündür. 11-GÖRGÜNCAN bugün dizdar bey’i çok etkileyecek bir at. Onunda kazanmasını engelleyecek lakin bu kez kendi kazanma şansınıda yitirebilir. A.ÇELİK ayarlar artık boşuna urfaya gelmemiştir. 4-CAMUZAĞA ve 2-BABA SÖNMEZ sprinterlerden ekleyeceğimiz son isimler.


3.AYAK: 2-REBER kalitesi ile bi tık önde olsada 4-CEVHER ve sprintini ayarlayabilirse 5-KUYUMCU çok etkili koşacaklar. İhmal etmeyelim. 8-YELDEĞMEZ  son dakika urfa önerisi.


4.AYAK: Nihayet kazanabileceği bi grup bulan 5-ŞEVALABLA . Net bir banko adayıdır. Belki kilo farkından dolayı iki tane ciddi rakibi olabilir. Bunlarda 7-BENAZİR KIZ ve 1-HIZLI ZELİŞ olur.


5.AYAK: 2-DÜLDÜLBİR çıktığı gibi bitirebileceği bir koşuda lehine şartlarda mücadele edecek ancak olurda azıcık eksik koşarsa çok çok sürpriz bir ismin kazanmasına tanık olabiliriz.  Zira 14-SIMILING BABY , 9-HARD KHAN ahır çevresinde form olarak üst düzey olduğu için önerilen atlar. 12-SESİL SULTAN ve 11-SARA CANDAL o muhteşem sprintlerini bu kez gösterebilirler. Bizce bu koşuyu bütçesi olanın kapatması gereklidir.


6.AYAK: Tek bir isim bile önerilmedi. Kazanacak olan atın sahibi bile atının nasıl kazandığına şaşırabilir. O derece karışık ve kapalı kutu atların yarıştığı bir ayak olacak. Gün sonuna doğru bilgi edinemezsek burasıda yıldızlı bülten için kapalı olacaktır.