27 Şubat 2018 Adana At Yarışları Altılı Yorumları

1.AYAK: Formunu giderek arttıran ve kazanması yakın olan 2-APIKO DORA sadece yarış içi lehine şartlar arıyor. Bu şartlar oluştuğunda eze eze kazandığını göreceksiniz. Temponun ağır olması halinde ise önlerde rahat giden 8-LAST POINT mutlaka yazılmalı.


2.AYAK: 1-AKAĞAÇ ‘tan çok etkili bir yarış bekleyen bir grup mutlaka kazanır diyor. Sorunları çözülüp biraz aradan sonra tekrar yarış gören 3-ALOGLUM bizce ciddi rakip olur. 10-DİLSAFA ,14-UZUNYAYLA GÜZELİ ve 12-NESROŞ daha sonra önerilenler.


3.AYAK: Sıkı hazırlanan sürpriz peşindeki 11-EFEBERK öncelikle kuponlara işaretlenmeli. 4-MAVİ ATEŞ için bu yarışa çok iyi hazırlandığı bilgisi geldi. 3-FERZANDE KIZ, 2-SEHERİNSESİ, 1-UZUN BEY şansı olan diğer isimler.


4.AYAK: Genel olarak 2-HEARTS REASON ve 5-ROYAL AVSAR arasında geçmesi beklenen bir yarış. Rakiplerinin hazırlık seviyelerine istinaden bu iki isim hayli önde.


5.AYAK: Son yarışındada çok hazır olduğunu ve kazanabileceğini belirtmiştik 8-MOONBOW‘un. Bu kez hata yapmamak üzere sıkı tembihlenmiş. Kazanması bizce çok doğal sonuç olur. Eğer yarışı erken süratlendirir de moonbow bundan etkilenirse 10-AMERICAN SNIPER devreye girer.


6.AYAK: Bir grup 2-AREMBO‘nun rahat kazanmasını bekliyor. Yarış saatine yakın gün içinden notlar da herhangi bir bilgi gelmezse bizde banko yazabiliriz.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.ayak: LAST POINT, JUST EAGLE, APIKO DORA, SEFİRBEY, BADARBUNGA ve GECE RÜZGARI önerilenler. Çok sürpriz bir sonuç çıkmasıda olağan görülüyor.
2.ayak: Çok at önerildi. Yorumlarımız ön planda. daha geniş oynayanlar kapayabiir.
3.ayak: UZUN BEY ve YANTA ikilisi önerildi.
4.ayak: 2-HEARTS REASON ve 5-ROYAL AVSAR bugün aralarına at almaz diyorlar.
5.ayak: MOONBOW geçilmez önerildi. BANKO
6.ayak: BUMBAİ muhakkak kuponlarınızda olsun önerisi geldi.