28 Şubat 2018 İstanbul At Yarışları Yıldızlı Bülteni

1. Koşu
Saat:18:30
ŞARTLI 5, 4 Yaşlı Araplar
1500 Kum (Sentetik)
41 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  KARAYAMA4  – ADIGÜL H.KARATAŞ58.0 22111
2  ALTEPE4  – DEMİR M.ÇİÇEK55.0 465127
3  ALİŞİR4  – GİRDAP G.KOCAKAYA54.0 124155
4  KOÇERBEY4  – ARDANAY A.SÖZEN54.0 290648
5  MAVRA4  – SİBELİN M.KAYA54.0 247714
6  ÖZZAFER4  – NAZIMA.39 Ö.YILDIRIM54.0 081257
7  ŞAHİNŞEVKET4  – KERİME U.POLAT56.0 156786
8  TURHAL4  – TATARKIZ F.YÜKSEL54.0 1
2. Koşu
Saat:19:00
ŞARTLI 3/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler
2000 Kum (Sentetik)
24.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  ELLIANNA3  – SILVER G.KOCAKAYA60.0 21343
2  CERENSEL3  – AKSEL H.PARILDAR58.0 1
3  FUNNY FAMILLIAR3  – CARRIG Ö.YILDIRIM58.0 2232
4  KUDO3  – DOKU B.AVERBAK58.0 57413
5  AIGRETTE3  – LUCKY H.KILIÇARSLAN55.0 67096
6  OKYPETA3  – ATENFLEX A.KURŞUN55.0 74352
7  SİNSİRELLA3  – VICTORY F.YÜKSEL55.0 630245
3. Koşu
Saat:19:30
Maiden/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
1200 Kum (Sentetik)
29.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  AQUILA4  – SEVİNÇKIZ MAHSUN TURAN55.0 08997
2  BEJANOVA4  – TUĞCU H.KILIÇARSLAN58.0
3  CINARIN KIZI4  – CINAR D.YILDIZ58.0 558008
4  DESTENUR4  – AYÇABEGÜM F.YÜKSEL58.0 8000
5  HABERLİ4  – MERALKIZ M.BAYDAN58.0 025
6  İLGÖZ4  – KADİFE G.KOCAKAYA58.0
7  KOŞPITIRCIK4  – STAR M.P.DEMİR54.0 86604
8  SOĞUKPINAR4  – AY GÖK.BEKTAŞ58.0 983559
9  SÜREYYA HANIM4  – MERHEM H.ÇİZİK58.0 437998
10  ŞERİFEBACI4  – ELİFKIZ S.BOYRAZ58.0 323757
11  ŞEVKAT4  – TATİŞKO H.PARILDAR58.0 0000
4. Koşu
Saat:20:00
KV-7, 4 ve Yukarı İngilizler
2100 Kum (Sentetik)
54.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  ZAFER ATEŞİ4  – GOLD H.KARATAŞ58.0 232111
2  ATEŞİM5  – SPECIAL A.SÖZEN56.0 304310
3  BAYBAŞKAN6  – BEST S.KAYA56.0 222522
4  HOSLİ6  – BELGİNİM Ö.YILDIRIM56.0 212665
5  SADO BY SADO5  – BİRSEN A.ASLAN56.0 847084
6  BIG MAN4  – CHARMING A.KURŞUN54.0 807270
7  ÇALIŞKANHAN4  – DELLARA H.PARILDAR54.0 559004
8  INDEPENDENT4  – NO M.P.DEMİR54.0 066507
9  KONIG4  – THIRTEEN H.ÇİZİK54.0 284408
5. Koşu
Saat:20:30
Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler
1500 Kum (Sentetik)
24.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  KRALSIN3  – CAYENNE M.P.DEMİR56.0 127256
2  SHANE3  – MAMAS M.ÇİÇEK57.0 48112
3  KARABİBERİM3  – AMASRA A.SÖZEN55.0 17
4  SARI EFE3  – SWEETY A.KURŞUN55.0 413
5  MAVİŞ3  – CABARETTE F.YÜKSEL54.0 231444
6  URLA FIRTINASI3  – BATI H.KARATAŞ54.0 25361
7  PAÇİ3  – ARABY G.KOCAKAYA53.0 5351
8  YELYARAN3  – GALVANLI GÖK.BEKTAŞ52.5 051445
6. Koşu
Saat:21:00
Maiden/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
1200 Kum (Sentetik)
29.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  ALTIN TURBO4  – ALTINYAĞMUR A.SÖZEN58.0
2  CENESİM4  – AYPERİ GÖKH.GÖKÇE58.0 02
3  JAZİL4  – ADANUS B.AVERBAK58.0
4  KAVİNTAY4  – AHU H.PARILDAR58.0 000556
5  KUBATA4  – SEVDAÇİÇEĞİ N.ŞÖLEN58.0 0
6  NALIBALLI4  – SİBELTAY B.ÇIĞLA53.0 080900
7  OKGİBİ4  – SORKUN M.B.SAKALLILAR54.0 6
8  SEVDA TÜRKÜSÜ4  – HAR G.KOCAKAYA58.0 6733
9  SİPSE4  – ÇİÇEKYURT G.YILDIZ58.0 078
10  SU GAZELİ4  – BEHİCE H.KARATAŞ58.0 3
11  VARGAS4  – ÇAVİ A.KURŞUN58.0 604960
7. Koşu
Saat:21:30
Handikap 15, 5 ve Yukarı Araplar
2100 Kum (Sentetik)
30.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  SERDENGEÇER5  – ZAFİRE.15 DOĞUKAN SAV60.0 130109
2  OLGUNBABA6  – ŞÖLENKIZ D.YILDIZ61.5 106312
3  KARACABEYASLANI6  – CİVELEK U.BARLIK56.5 644900
4  SELUŞKA6  – SELUŞ M.HAMEDİ57.0 404112
5  PEKSOYUNOĞLU5  – ACARKIZ F.YÜKSEL54.0 806956
6  GEZGİNCİ5  – GÜLBATUR M.ÇİÇEK53.5 616348
7  ASLANSÜTÜ6  – ÖZLEMKIZ HAKAN YILDIZ52.5 702243
8  ADAM8  – NEAME.56 A.CAN İŞLEYEN51.5 547944
9  KORCAN6  – MATRA.66 B.AVERBAK50.5 526182
10  SARAYCARİYESİ5  – ZAHİDE.34 H.PARILDAR50.5 422217
11  AK FETİH5  – DUAYEN H.ÇİZİK50.0 465333
12  NİZİP FIRTINASI5  – HIZMA A.ASLAN50.0 635212
13  TETİNA5  – PERRAN H.KILIÇARSLAN50.0 066706
14  PRATİK NEVZAT5  – ÖZERMİŞ S.AKBULAT50.0 549640
15  ACI KAHVE5  – FAZILA.29 GÖK.BEKTAŞ50.0 548570
16  BAKIRCIBEY7  – NEFES G.YILDIZ50.0 050800
17  ÖNDEREFE5  – YAZGÜNÜ C.KARADEMİR48.0 040570