1 Mart 2018 Perşembe İzmir Altılı Ganyan Yorumu 2 BANKO

1.AYAK: Son yarışında etkili olamayınca fazla üzülmeden yarışı tamamlayan 4-ZORLUAT bu yarışa bomba gibi katılacak. Çok hazır vaziyette son zamanların formda aprantisiyle mücadele edecek. Bütün şartlar lehine olduğunda bizce affetmeyecektir. Yıldızlı bülten ekibi olarak BANKO öneriyoruz.


2.AYAK: Orjin bakımından bu rakiplerden birkaç gömlek üstün olan 1-BALCEVAT için ahırlar çevresinden de kesin geçilmez yorumları geldi. Bizde Yıldızlı bülten ekibi olara günün diğer SAĞLAM BANKOsu olarak öneriyoruz.


3.AYAK: Handikap puanları gruptaki en düşük isimler olmasına rağmen 2-VASEEM ve 4-AKÇEŞME mesafe seven atlar olduğundan mutlaka kuponlarınıza yazmanızı öneriyoruz. 7-TOROS ASLANI dinçlikle çok etkili koşabilir zira kusursuz hazırlandığını biliyoruz. 6-ERKMEN çıktığı gibi bitirebilir. 3-NİLDA ve 1-SELDANINOĞLU sonlarda dökülenleri toplayabilir.


4.AYAK: Grubun kaliteli isimlerinden 2-FANCYCHANCY ‘nin arası var. 3-ERENDIRA kazanmakta güçlük çekiyor. Dolayısıyla handikap puanı düşük isimlerde bugün için şanslı olabilir. Eğer bir bomba arıyorsanız tamda yeridir.


5.AYAK: 7-RESURRECTION sürpriz yaparak kazandığı her yarışta sizlere ön planda önermiştik. Bugün ise muhtemelen grup çok hafif geleceği düşünülüp herkesin banko yazacağı bir isim olacak. Lakin ortada bir tehlike var, ilgilileri kumar oynar gibi takı değişikliğine gittiler. Dikkat çekelim kazandığı yarışlarda takı vardı ama bugün takısız koşacak. Yani takı değişikliği ters teperse herkes ters köşe olur. RESURRECTION eksik koşması durumunda sıkı hazırlanan 4-GÜLLERAĞLASIN ve 6-QUEEN CEYCEY öncelikli olmak kaydıyla tüm atlar şanslı olacaktır.


6.AYAK: Dinçlikle çok etkili koşabilecek olan 1-BOSPHORUS BEAUTY sürpriz yapabilir dikkat. 4-VAROLHAN,6-BERKİ HATIF, 8-KING YAVUZ, 10-RED SUN sırası ile önerilen isimler oldu. Risk almamak için bu koşuyuda kapatabilir ciddi bir bomba çıkmasını bekleyebiliriz.GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 1,3,4,7,9 sırasıyla önerilen isimler oldu.
2.AYAK: 3 numaralı KING OF DIAMONDS için çok güçlü bir tay olduğu bildirildi. Herkes tarafından kazanması bekleniyor.
3.AYAK: 7-TOROS ASLANI dinçlikle kazanabilir. 3-NİLDA ve 1-SELDANINOĞLU ahırdan rakip önerilen isimlerdir.
4.AYAK:  2-FANCYCHANCY ve 3-ERENDIRA arasına at girmesi çok zor deniliyor.
5.AYAK: 7-RESURRECTION normal şartlarda geçilmez ancak takı değişikliğinden etkilenirse kaybedebilir.
6.AYAK: Özellikle 9-PETIT BLUE çok iyi koşacağı bilgisi geldi