28 Şubat 2018 Bursa Programı Altılı Yorumları

1.AYAK: Maiden’den çıkar çıkmaz üst grupta bir yarış koşan ve bizce çokta başarılı olan 10-KADİRKAAN aslında grubun altında bir at olmadığını bizlere kanıtladı. Bugün yorgunluğunu atmış dinlenmiş ve hazır şekilde katılacağı bu yarışta çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Yıldızlı bülten ekibi olarak 2-NAZO SULTAN‘ı ciddi rakip olarak yazmanızı öneriyoruz. Bunun haricinde şimdilik tuttuğumuz bir at yok. Gün içinden notlarda bir bilgi alabilirsek paylaşacağız.


2.AYAK: 2-EMİCE, 7-MIRACLE SON, 8-MY SON BARAN, 12-VANESSA, 3-GOLD KING sırası ile bursadan önerilen isimler oldu.


3.AYAK: Pek sürpriz çıkması beklenilmeyen bir koşu. 1-KOLAÇAN lehine şartları yakalamış. Daha doğrusu ilgilileri güzel yarış seçmiş. Muhtemelen kazanacaktır.


4.AYAK: Fazla yorulmadan dinlenerek yarışlara katılan 1-AMAZING LOVE koruduğu formu ile bir kez daha kazanmaya yakındır. Bu koşu içinde Gün içinden notlarda bir bilgi alabilirsek paylaşacağız.


5.AYAK: İstanbul kocaeli dolanıp bir türlü kazanamayan 9-LADY ALINA bu kez bursaya gidip kazanacağız hayallerinde. Huyu gereği geçilecek at bulsada bugün için kimse kazanamaz diyemez. Ama banko olarak güvenmek te ne derece doğru bunun tartışması size kalmış. 6-PRENS RORO ahırdan önerilen isim oldu. Çok sürpriz olmasına rağmen siz değerlendirin. Maidene esir atlardan 1-BABA DİNO ihmale gelmez.


6.AYAK: Atın stiline göre jokey binmesini her zaman savunmuşuzdur. İşte tam da buna uygun 7-AKHTAMAR binicisine kavuşmuş.  Mutlaka iyi koşar. Yarış gören 6-ARAPAHO bomba köşesinden kuponlara yazılabilir. 11-ALİDEV bir form tuttu ki beni ne zaman yazmazsanız o zaman kazanırım der gibi bir hali var. Bu yarış için asıl bombamız 18-SUPER ALP‘tir. Bomba yapması yakındır dikkat.GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.ayak: KADİRKAAN ve NAZO SULTAN yanına BAYKOÇ ,COŞKUN ÜSTAD ve CANFATİHİM eklenmeli uyarısı geldi.
2.ayak: Ahırlar çevresinde 2,7,8 arasında görülen bir yarış.
3.ayak: Ekürilerden ALANGU muhakkak yaz önerildi. Rakip sadece kolaçan olmaz hepsi olabilir denildi.
4.ayak: Yorumlardada ön plana çıkarttığımız 1-AMAZING LOVE BANKO geldi.
5.ayak: 1,3,5,6,9 ile kayıpsız geçilebileceği tahmin edilen bir koşu.
6.ayak: Son ayak yorumlarımızdan hariç at önerilmedi.