28 Şubat 2018 İstanbul At Yarışı Altılı Ganyan Yorumları sürpriz tek

1.AYAK: Grubun şüphesiz en kaliteli atı 3-FUNNY FAMILLIAR ‘ın arası var ve öndeki atı atlayamama sorunu var. Eğer bu ara içinde bu sorunu çözülmüş ise tuta tuta fark yaparak kazanabilir. 1-ELLIANNA yine önde tempo kurup bitirmeye gidecektir. Belki ağır kilosundan dolayı sonlarda durabilir. Yarış erken süratlenirse de 6-OKYPETA‘nın güzel bir son vereceğini düşünüyoruz. Zira maiden olmasına rağmen gruptaki en iyi sprinter diyebiliriz.


2.AYAK: İlgililerinin büyük beklentiler içerisinde olduğu 9-SÜREYYA HANIM henüz gerçek gücünü yansıtamadı. Bugün koşacağım derse rakip tanımaz dikkat. 5-HABERLİ sıkı hazırlandığını ve bu yarış mutlaka iyi koşacaklarını bildiğimiz bir tay. 2-BEJANOVA ilgilileri birhayli iddialı. Taylarının geleceğini çok parlak görüyorlar. Kazanarak yarış hayatına başlamak istiyorlar.


3.AYAK: Karataş atına çok güvenip teşviği erken kezmezse kaybetmesi yine mucize olan 1-ZAFER ATEŞİ Bankomuzdur. Kazandığı yarışlara göre daha kolay ve daha lehine şartlarda mücadele edecek. Bir aksilik yaşamaz ve sürüş hatası olmazsa zorlanıyor gibi gözükerek yine kolay kazanacaktır.


4.AYAK: 4-SARI EFE ağır kanlı sprinterlerin gelene kadar yarışı bitirmesi bizim için olağan sonuç olur. Zira önde rahat kalacak ve son yarışına nazaran çok çok daha hazır bir şekilde yarışa katılacak. 2-SHANE dinçlikle çok etkili koşabilir zira çok ciddi tutulup bu yarışa hedefli gireceğini öğrendik. Yarış olurda erken süratlenirse ağırkanlı sprinter karataşlı 6-URLA FIRTINASI sonlarda toplamasını bilir.


5.AYAK: Süratli orjinli 1-ALTIN TURBO çıktığı gibi bitirmeye hazırlanıyor. Sorunlarından dolayı yarışı erken bırakan 5-KUBATA hakkında bilgi alamadık ama sorunu çözüldüğü an uzak ara kazanacaktır. Hangi takı ile başarılı olduğunu son yarışında çözen 2-CENESİM ilgilileri bu kez kazanacak hamleyi yapma peşindeler. Mutlaka iyi koşacaktır.


6.AYAK: Çok sürpriz konumda olmasına rağmen sizlere ilk sıradan önereceğimiz isim 15-ACI KAHVE‘dir. Çok ciddi hazırlandı ve uzun ara sonrası dinçlikle çok etkili koşması bekleniyor. Bu koşu ile ilgili başka bir bilgi edinebilirsek gün içinden notlar’da paylaşacağız.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: KUDO ve ELLIANNA veliefendiden gelen isimler.
2.AYAK: SOĞUKPINAR’ın bi grup tarafından çok çok iyi koşması bekleniyor. SOĞUKPINAR severler de 6-İLGÖZ kendinerine rakip görüyorlar.
3.AYAK: 1-ZAFER ATEŞİ herkesin bankosu.
4.AYAK: 1,2,4,6 ön planda, daha büyük kuponlar kesinlikle kapatsın yorumu aldık.
5.AYAK: Son derece karışık bir ayak. Kapatmayanlar için 1,2,4,5,8,10 önerebiliriz.
6.AYAK: Muhtemelen yılın bombası çıkacak bu ayaktan.

NOT: İstanbul altılısı muhtemelen herkesin bankosu ZAFER ATEŞİ olacak. Bazılarıda herkesin bankosunu yıkmaya çalışıp altılı bulmayı hedefleyecek. Yıldızlı bülten ekibi olarak bizce zafer ateşi yıkılmayacak ama bir veya birden çok ayakta çok uç noktada sürprizler çıkabilir dikkat.