1 Mart 2018 Perşembe Şanlıurfa Altılı Yorumları bankolar

1.AYAK: 2-CANANÜÇ haricinde elle tutulur hiçbir safkan yok. Form durumunu yarışa yansıtabilirse bu birbirinden berbat isimleri geçebilir. Lakin yine aksilik yaşarsa burda her atın geliri var.


2.AYAK: 12-EZ ARTUN son yarışı çok beğenildi. Aynı başarıyı tekrarlarması çok muhtemel. Zira fazlada yorulmadı. Çok şanslıdır. Grupta 1 tık üst segment gibi göze batan 1-ALTINKAFES kilosuda uygunken başarılı koşacaktır. Yarış gören 10-GÜLŞİLAN daha sonra sürprizde değerlendirilebilir.


3.AYAK: Kazanmaya başladığında muhtemelen seri yapacağını bildiğimiz 2-CONCRETE öncelikle kuponlara işaretlenmeli. Bir tık form sıçraması görsek zaten banko olarak yazacağız.  Grup sert olsada bu formu ile yine etkili koşmasını beklediğimiz 7-BABA ABDULLAH ihmale gelmez. İstikrarlı koşan ve büyük bir hata yapmadıkça adını her yarış duyuran 8-BLACKS WINNER sigorta amaçlı kuponlarda bulunsun. Bu pisti çok seven 3-DELİ İMPARATOR çok koşar.


4.AYAK: Sırası gelenin yarış kazandığı bu tip gruplarda 60.5 kg’lu VEYSİBABA favori çıkar ve işler karışır. 8-SEMETEY OĞLU dinçlik yarışlarını sever. 4-BÜYÜK BEREN çok formda. koşarım derse zaten kazanmaya yakındır. Yine aradan sonra dinçlikle başarılı koşmasını beklediğimiz müthiş ciğerli 3-YİĞİTEFEKAAN kuponlarda olmalı. 2-VEYSİBABA,1-GÜVENBAKAN sonra eklenebilir.


5.AYAK: İlk yarışında üzülmeden yarışı tamamlayan 10-TEXSAS ARMY  ahırlar çevresinden çok ön planda önerildi. 6-KARABEY değişik taktikle başarılı olunca bunu tekrar deneyeceklerdir. Daha ne kadar maiden kalacak diye düşündüğümüz 12-BELLA CAVALLO yazsan olmaz yazmasan olmaz cinsten bir at. Bir süre geri alınan 5-İTFAİYECİ sıkı hazırlıktan geçti.


6.AYAK: 10-KISRAĞINTAYI için iyi duyumlar geldi. Zira söylenildiği kadar hazırsa kazanması gerekir. 9-İSTANBUL YILDIZI eski formuna ulaşmak üzereymiş. 4-TURBOCUKARDEŞLER iyi formunu koruyor. 1-İSAKIZI ilgilileri iddialı. 11-MEHAZE son yarışının sürpriz olmadığını kanıtlayacakmış. 18-AMARA aman aman ihmale gelmez şeklinde uyarı ile bizlere ulaştı.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

Bugün ki bankolarımız: 

2. AYAK
1 Altınkafes
3. AYAK
2 Concrete