2 Mart 2018 Cuma İzmir Altılı Yorumları

1.AYAK: Açıkçası sadece 9 numara için bi duyum gelmedi , diğer tüm isimler kazanır yorumları geliyor. Yani okadar at yazmışken H yapıp geçmek lazım.


2.AYAK: 1-BABADOĞAN bu koşuyu hedefleyerek katılıyor. Eğer hazırlıklarını yarışa yansıtırsa tüm kuponları yırttırabilir dikkat. Son zamanların istikrarlı isimlerinden 2-CREED formunu dahada arttırdığını öğrendik. 4-FERHATHAN‘da kazandığı koşu sonrası üzerine koyarak buraya gelecek. ihmale gelmez.


3.AYAK: Bekleneni veremeyince farklı taktikler denenen 4-VAZGEÇİLMEYEN kuponlarda muhakkak olmalı. Zira bi ayar tutturulursa seri kazanma başarısı gösterebilir.


4.AYAK: Tek kelime ile ANZAS veya hepsi şeklinde yorumlanmış bir ayak.


5.AYAK: 4-SARAYBOSNA son yarışını tekrarlayabilir seviyede, 2-AĞAPERSEN kalitesi ile mutlaka yazılmalı. Son yarışıı kayba koşan 1-KAFADAR bugün haasını telafi edebilir.


6.AYAK: 4-UÇAN MARTI için iyi duyumlar aldık. Mutlaka kuponlarınıza yazın. 7-KAÇAKKIZ ,10-EFE BABA, 12-DEDEÇAM sırasıyla önerilen rakipler oldu. 1-KIŞGÜLÜ ağır kilosuna rağmen ihmale gelmez.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: Ahır önerileri , 1 – DIVINE BEAUTY, 3 – LADY BISCUIT, 4 – TEKİLA, 6 – İBRİŞİM, 8 – LAS TERRENAS
2.AYAK: Ahır önerileri , 1 – BABADOĞAN, 2 – CREED , 4 – CAMPS BAY , 5 – FERHATHAN , 8 – GEÇİT YOK
3.AYAK: 4-VAZGEÇİLMEYEN banko olarak yazılabilir.
4.AYAK: Ayırım yapılmamalı.
5.AYAK: 1 – KAFADAR, 2 – AĞAPERSEN ,4 – SARAYBOSNA arasında bir yarış olacağı görülüyor. Bir grup ise ağapersen yanına at yaklaştırmaz diyor.

6.AYAK: Ahır önerileri , 1 – KIŞGÜLÜ, 4 – UÇAN MARTI, 7 – KAÇAKKIZ , 10 – EFE BABA, 12 – DEDEÇAM