3 Mart 2018 İstanbul Yarış Programı

1. Koşu
Saat:15:30
Handikap 15, 4 Yaşlı Araplar
1200 Kum (Sentetik)
30.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  GEDİZKAYA4  – BELDİBİ D.KAYA55.0 513252
2  CANYOLDAŞ4  – NURMELEK F.YÜKSEL58.5 142289
3  YABANKIZ4  – SULTUK M.P.DEMİR54.5 227624
4  GÜNEŞ IŞIĞI4  – HAÇÇE T.YILDIZ57.0 367709
5  HERAKLES4  – SİMGECAN G.KOCAKAYA53.5 371442
6  BABASELVER4  – ROZESİN C.KARADEMİR49.0 737419
7  İZYAZ4  – İZEL MÜS.ÇELİK51.5 23731
8  KILAVUZHATİCE4  – ARZUPARE B.AVERBAK50.5 758179
9  ALSANCAKLI4  – GÖZDEAY M.TURAN50.0 386106
10  GÜLDÜRGÜLDÜR4  – SÖNMEZ H.KILIÇARSLAN50.0 409958
11  GENÇBERK4  – SONDEM H.PARILDAR50.0 410466
12  KESKİNER4  – TEKKIZ F.KARAKURT50.0 091550
2. Koşu
Saat:16:00
Maiden, 3 Yaşlı İngilizler
2000 Kum (Sentetik)
29.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  AZİZ AĞA3  – INDIAN S.BOYRAZ58.0 970299
2  BİR SOLUK3  – RIGOROUS GÖKH.GÖKÇE58.0 767
3  BLACK ZEMME3  – MUNU M.P.DEMİR54.0 7
4  BOZKURTHAN3  – NO Ü.YAYLA58.0 00
6  EXPRESSING3  – MYSTICAL M.HAMEDİ58.0 4
7  GROM3  – TANGOCU G.YILDIZ58.0 70
8  İZZET AĞA3  – PRENSES B.AVERBAK58.0 9900
9  NEZİR FAMİLY3  – FEMME G.KOCAKAYA58.0 907
10  SEA SOUND3  – PRAESEPE M.ÇİÇEK58.0 2
11  SURROGATE3  – IT`S Ö.YILDIRIM58.0 0
12  YILAN KALE3  – SWEET M.KAYA58.0 336735
3. Koşu
Saat:16:30
A 2, 4 ve Yukarı Araplar
1500 Kum (Sentetik)
165 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  ABUŞ8  – AHUNAZ U.POLAT60.0 567132
2  BAKİBEY8  – GÜLATLI AHMET ÇELİK60.0 111093
3  BATMANASLANI5  – KIRSULTAN T.YILDIZ60.0 337111
4  GÜMBÜRGÜMBÜR8  – KALAMIŞ Ö.YILDIRIM60.0 212222
5  ŞÜKRÜ5  – AKILDEFTERİ F.YÜKSEL60.0 185877
6  ALDERAMİN5  – HASMİN A.SÖZEN58.0 325264
7  AMANKAYA6  – AMANI M.KAYA58.0 242415
8  BAY EMİR4  – YELHANIM MÜS.ÇELİK58.0 111121
9  GÖZYAŞI GECESİ6  – HANKIZI G.KOCAKAYA58.0 223314
10  MAVİDALGA6  – BAĞGÜZELİ H.KARATAŞ58.0 113722
4. Koşu
Saat:17:00
ŞARTLI 5, 3 Yaşlı İngilizler
1200 Kum (Sentetik)
41 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  TALİPCAN3  – ANYUTA AHMET ÇELİK60.0 213220
2  GÜMÜŞ KAFES3  – CADİKA M.ÇİÇEK58.0 392443
3  MAKAMBO3  – SHINING Ö.YILDIRIM56.0 21254
4  BLUE VICTORY3  – RHAPSODY A.SÖZEN55.0 321
5  KAYNARCA3  – MADAME H.KARATAŞ54.0 441
5. Koşu
Saat:17:30
ŞARTLI 4/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
2000 Kum (Sentetik)
30.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  ULUKIZ4  – BAĞGÜZELİ S.BOYRAZ58.0 561721
2  SANBERK4  – SÜVEYDE H.KARATAŞ56.0 432232
3  ECLIPSE4  – GİZAY N.AVCİ55.0 195612
4  FERHAL4  – ÇILGINDENİZ F.YÜKSEL55.0 394516
5  GÜLÜCÜK4  – BALDEMİR V.KAPLAN55.0 0621
6  ISLAH4  – KALAMIŞ T.YILDIZ55.0 606341
7  SANAY4  – MENCULE.52 M.P.DEMİR54.0 515531
8  ATALANTE4  – ÖNCÜKIZ F.KARAKURT50.0 17552
9  EL HAMAME4  – IRAL A.SÖZEN55.0 214443
6. Koşu
Saat:18:00
ŞARTLI 3, 4 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum (Sentetik)
24.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  BUNGALOW5  – MIDNIGHT F.YÜKSEL57.0 831423
2  GOLDINIADIS5  – GLORIA GÖK.BEKTAŞ57.0 222606
3  PAIX6  – MISS Ö.YILDIRIM57.0 631470
4  TOLGAHAN5  – LOST T.YILDIZ57.0 112569
5  HEYAMOLA4  – LADY MÜS.ÇELİK56.0 616531
6  BLUE KING4  – MAVİ G.YILDIZ55.0 646690
7  ÇEKO DAYI4  – ÇUPÇİK A.SÖZEN55.0 774302
8  JİMFED4  – BERİLNAZ S.TIRPAN55.0 393467
9  MY BABOŞ4  – EPONA H.KILIÇARSLAN55.0 236587
10  REKOR4  – RIGOROUS AHMET ÇELİK55.0 363154
11  SMOOTH RUNNER4  – SMOOTH M.ÇİÇEK55.0 058075
12  TOBY4  – RAPIDE Ü.YAYLA55.0
13  QAVIY4  – HEY GÖKH.GÖKÇE55.0 657867
14  IVANHOE4  – TERRE G.KOCAKAYA55.0 415406
15  KOBATHAN5  – FIRE M.P.DEMİR54.0 905948
16  RADIKAL BABY4  – RADİKAL D.KAYA53.0 1674
17  STORM KHAN4  – CTADEL HAKAN YILDIZ55.0 070700
18  GREEN BOOK4  – DOLORES C.A.MAYDA51.0 700000