4 Mart 2018 Pazar Adana At Yarışı Programımız

1. Koşu
Saat:19:00
ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
30.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  USTAOĞLU3  – OVERBERRY MAHSUN TURAN56.0 192594
2  ATLAS BEYİ3  – SHANTI B.KILINÇ58.0 814099
3  DUX3  – ROKOKO F.YÜKSEL58.0 72112
4  ECO LION3  – QUEENLAGINA A.E.TÜLEK58.0 123
5  HEADMAN3  – LONGORIA A.KURŞUN58.0 131
6  KING SERKAN3  – SELCANIM AHMET ÇELİK58.0 123532
7  LUALUA3  – BOARDROOM G.KOCAKAYA58.0 232115
8  MOON FATHER3  – TEKYILDIZ A.SÖZEN56.0 443154
2. Koşu
Saat:19:30
Handikap 16, 5 ve Yukarı Araplar
1500 Kum
41 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  SEÇKİNER9  – SAHRAGÜLÜ B. BEKTAŞ58.0 216125
2  LORD5  – TEKTAHA S.AKTAŞ58.5 005895
3  KARA KANTOS7  – AYTÖRE MAHSUN TURAN57.0 986111
4  AŞKARBEY7  – RENGİN R.DOĞAN60.5 599701
5  ZİRVE TAY5  – KÜPELİ A.SÖZEN60.5 486024
6  YALNIZKARTAL5  – DİŞİ V.KIZMAZ59.0 213047
7  MUSON RÜZGARI8  – KIRMIZI H.ÇANAKÇI51.5 774603
8  CENGO7  – PERGE H.ÇİZİK54.0 503770
9  İNANLI OĞLU8  – HURİYECAN AHMET ÇELİK54.0 514273
10  ŞEHLEVENT5  – BONCUKTAY MÜS.ÇELİK51.0 155235
11  ATOMBOMBASI7  – ÖNCÜKIZ M.KESKİN50.0 669806
12  BUZUL6  – ASALET E.SİNCAN50.0 201276
3. Koşu
Saat:20:00
KV-8, 4 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum
66.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  BADARBUNGA5  – BIONIC B.KILINÇ60.0 445546
2  EZOP KAHRAMANI5  – SAGA A.KURŞUN60.0 154153
3  GREAT MASTER5  – SLASL A.KAÇMAZ60.0 113121
4  RED ANGEL5  – YELLOW AHMET ÇELİK60.0 334194
5  HASAFET4  – REEMEYA G.KOCAKAYA59.0 111121
6  BITCOIN4  – FLASHYS Ö.YILDIRIM58.0 321222
4. Koşu
Saat:20:30
G 3, 4 Yaşlı Araplar
1400 Kum
123 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  ARTUKLU4  – MESRURE.55 M.BAYIR58.0 801111
2  ÇELİKKALKAN4  – VENÜS G.KOCAKAYA58.0 161112
3  DİLİRAN4  – DÜRDANE A.SÖZEN58.0 3111
4  MOSKOVAATEŞİ4  – BEHİRE H.ÇİZİK58.0 522254
5  SATANHAN4  – DİŞİ AHMET ÇELİK58.0 332314
6  YETİM AHMET4  – FERMANDE Ö.YILDIRIM58.0 701233
7  YOLDAŞAĞA4  – KIZKALESİ M.AKYAVUZ58.0 212426
8  UMUTÇİÇEĞİ4  – AFİTAP MÜS.ÇELİK56.0 146854
5. Koşu
Saat:21:00
ŞARTLI 3, 4 ve Yukarı Araplar
1900 Kum
24.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  BURÇAKHAN6  – HAMDEGÜL O.FİDAN63.5 565317
2  ŞAHDEMİR1  – ŞAHİDE.48 M.GENEŞ63.5 363603
3  DERVİŞDAYI6  – BİRECE E.NALBANT60.5 092476
4  DİRANŞAN6  – İNCİÇİÇEĞİ M.A.SOLMAZ60.5 976555
5  KIRIM BEYİ6  – ÖZGÜNGÜL Y.ARAS60.5 423777
6  KATI SEMİH7  – KATICANO H.ÇANAKÇI57.5 453588
7  LOKOMOTİF7  – CULAPGÜZELİ M.K.KUMBASAR57.5 555378
8  KALENDER KIZ7  – MIZGİN İ.AKYAVUZ55.5 340670
9  YAVUZ ZAFERİ4  – BESTEGÜL S.ALKAN55.0 106696
6. Koşu
Saat:21:30
Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum
30.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  KÜLÜNK AĞA6  – NORMA H.ÇANAKÇI58.0 569550
2  ROCK OF SEA4  – BORN M.A.SOLMAZ55.5 412126
3  GREAT RESPECT4  – DURU G.KOCAKAYA58.5 123253
4  HOY HOOY4  – CROCO Y.ARAS52.5 625422
5  BAŞYİĞİT4  – MIA MÜS.ÇELİK57.0 180146
6  REBORN4  – TIZZIE A.SÖZEN56.5 253215
7  COM LIDER7  – BLUE F.R.BEBEK57.5 005039
8  FALEZ6  – ASARTE M.AKYAVUZ54.0 958554
9  ÖZTÜRKMEN5  – TATLIÇAĞ A.KURŞUN53.5 131432
10  ÖZDEMİR5  – KORTAY A.KAÇMAZ53.0 443241
11  EAS4  – LAST E.TUNÇ50.0 221400
12  EMYR4  – EAGLE E.SİNCAN50.0 875758