3 Mart 2018 Cumartesi Adana Altılı Yorumu

1.AYAK: 3-KAISER SOZE‘nin bu ve bundan sonraki yarışlarında çok başarılı işlere imza atacağı söyleniyor, Aradan sonra yarış görüp nefes açtı, çok daha iyi hazırlandığı bu koşuda mutlaka ön planda değerlendirilmeli. 6-SEYŞELLER grubun kaliteli ismi. İyi hazırlandığı bilgisi geldi.


2.AYAK: 10-MY TITANIUM için iyi bilgiler geldi. Kazanamama problemini bu koşu ile sonlandırabilirler. Sprintini ayarlar ise 9-ENDLESS POWER çok şanslı olur. Yarış süratli başlarsa bir grubun kesin kazanır gözüyle baktığı 3-RUMET mutlaka kuponlara girmeli. 2-OCEAN SERAPH ve 1-TORUN CALLAS diğer önerilen isimler oldu.


3.AYAK: İstanbuldan çok iyi gelen 9-SAMOTHRAKI bir yarış gördü ve çok çok hazır bugün. Mutlaka kazanmaya koşacaktır. Dikkat afg çok düşük kupon kalmayabilir ortalıkta. İnce eleyip sık dokuyan ilgililerinin yarış seçme kabiliyeti sayesinde sürekli kazanan ve bugünde çok hazır bi şekilde pasif grubu bulan 1-VICTORY PROMISE yine kazanmaya yakın.


4.AYAK: Çok sürpriz konumda ve handikap puanından anlaşılacağı gibi alt grup atı olmasına rağmen bugün için mesafenin kendisine çok yarayacağını düşündüğümüz 5-KÜBALI mutlaka kuponlara ilk sıradan yazılmalı. 1-JUNIOR PIANIST bizim rakip gördüğümüz isimdir. Daha çok basit grupları 1200’de geçebilen 2-DISTANT RISING bu mesafede zorlanacak olsa da grup çok pasif olduğundan yoklukta kazanabilir.


5.AYAK: Normal şartlarda 1-HÜRADAM bu grupta gözü kapalı tek yazılması lazım. Ancak bu yarışa sıkı hazırlanan 8-BERNAKE kuponlarımıza sığdıralım. Zira maiden’den çıktıktan sonra biraz ara verip 2 tane dön gel yarışı ile form tuttu. Bugün çok hazır. Ciddi rakibini alt edebilir.


6.AYAK: 1-ÇELEKAN ahırdan ilk önerilen isim oldu. Bu koşu ile ilgili başka bir bilgi gelirse gün içinden notlarda paylaşacağız.


 

GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

1 ve 4. ayakların kapanması şiddetle tavsiye edildi.

2.AYAK: 4-Sherman Oaks BANKO önerildi
3.AYAK: 1 Victory Promise BANKO önerildi

5.AYAK: 1-HÜRADAM BANKO önerildi ancak 2-AKUSTİK ve 8-BERNAKE bomba yapabilir dikkat.
6.AYAK: 1 Çelekan , 9 Bredelal , 12 Fırat Ağa, 13 Özkara önceliğinde burası bütçe doğrultusunda kapanabilir.