3 Mart 2018 Cumartesi İstanbul Altılısı Veliefendiden Yorumlar

1.AYAK: 11-GENÇBERK‘in çıktığı gibi bitirebileceği ve buna göre binicisine talimatlar verileceği bilgisi geldi. Kayaların 1-GEDİZKAYA kocaeliden iddialı geliyor.


2.AYAK: Adaptasyon sorunu halledilip bu yarışa daha sağlam girecek olan 6-EXPRESSING çok etkili koşar, kuponlarınızda ön planda olsun. Yol bulma sorunu yaşayan 10-SEA SOUND bu kez m.çiçek idaresinde daha etkili koşma hedefinde. 11-SURROGATE‘de sorunlu yarış hayatına başlayanlardan. Bu gruplardan bi gömlek üstün olduğu söyleniyor. Koşarsa kazanması sürpriz olmaz. Mesafe uzun olmasından dolayı güç ve dayanıklılığın ön plana çıkacağını düşünüyoruz. Bu sebeple güçlü olan 3 ismi yazdık. Kısa mesafe olsaydı yine sorun yaşarlar diye sürpriz arayabilirdik ama bu şartlarda macera aramaya pekte gerek görmedik.


3.AYAK: Mesafenin ve gidişattın yarayacağı ilk isim 1-ABUŞ olacaktır. 8-BAY EMİR aradan sonra gösterişli bir yarış kazandı ama bundan etkilenebilir. Yinede çalışmalarındaki rekorlara bakıp kuponlarda bulundurmalıyız. 4-GÜMBÜRGÜMBÜR favori ise 3-BATMANASLANI her koşulda yazılır. Halen sürpriz kazandığını zannedenler var. At gerçekten hayatının en iyi dönemini yaşıyor. 7-AMANKAYA bu mesafede her grupta yazılır.


4.AYAK: 1-TALİPCAN bu yarışa çok sıkı hazırlıklar ile girecek. Muhtemelen fotoya yakın adını duyuracaktır. Koştukça üzerine koyan ve daha iyi gruplara doğru giden 4-BLUE VICTORY ciddi rakip olur.


5.AYAK: Çoğu bekleyen rakipleri arasında 1-ULUKIZ birhayli ön plana çıkıyor. Muhtemelen düzlükte farkı açıp geriden gelecek sprintlere karşılık verecektir. BANKO


6.AYAK: 5-HEYAMOLA, 7-ÇEKO DAYI, 11-SMOOTH RUNNER, 1-BUNGALOW sırası ile ahırlardan önerilen isimler oldu.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: HERAKLES ‘in kazanmasını bekleyen büyük bir kitle var.
2.AYAK: Yorumlarımızda da belirttiğimiz gibi 6-10-11 dışında önerilen isim olmadı.
3.AYAK: Çok at sayıldı. Mavidalga yorumlara eklenebilir, Bakibey’de sinsi planlar içerisinde.
4.AYAK: Kapatılması gereklidir denildi.
5.AYAK: Yorumlarımızdaki gibi ULUKUZ banko geldi.
6.AYAK: Çok at yazılması gereklidir.