4 Mart 2018 Pazar İzmir At Yarışı Yorumları

4 Mart 2018 Pazar İzmir At Yarışı Yorumları ile sizlerle birlikteyiz. At Yarışları Yorumlarımıza sizlerde katılabilir sayfanın aşağısında bulunan metin kutusundan yorumlarınızı iletebilirsiniz.

 

 

1.AYAK: 2-KIZIL GÜNEŞ kazandığı koşudan sonra daha sıkı bir hazırlıktan geçti. Startta kalmadığı sürece başarılı koşmaya devam edecek olan 1-MENINA ihmal edilmemeli. Ahırdan önerilen 9-DANGEROUS TYPE sürpriz yapabilir. Henüz elle tutulur gözle görülür bir başarısı olmasa da 10-SECRET HISTORY yakında sürpriz yarışlar çıkartabilir. Sorunları çözüldüğünde izleyip göreceğiz.


2.AYAK: İlk kez koşacak olsa da düzenli çalışıp dinç tutulan formda ve çok kaliteli tay 1-DİRSEKBÜKÜ öncelikle yazılmalı. Ekürilerden 3-ÖZTURBO bugün için çok koşacak. mutlaka kuponlara yazın. Koşu görmüş isimlerde 2-KORYİĞİT kazanma seviyesinde ama isterse kazanır sadece. Bakalım isteyecek mi..!


3.AYAK: 5-PATRONİÇE geçilmemesi gereken şartlarda ve grupta yarışıyor. Grup sert gelmezse dinlenmiş bir 3-KIRDENİZ mutlaka başarılı koşar.


4.AYAK: 4-YELTAY kazanmak için yarış seçiyor ama bu kez rakiplerinden değişik stiller denenecek. 3-SELKUT özellikle dikkat edilmesi gereken isim.


5.AYAK: Yarış içi gidişat sebebi ile muhtemelen 2-BIG DADAŞ çıktığı gibi bitirecek. Ara sonrası ilk yarışını kazanan AVUKAT’ın bu kez ağrıları olabileceği için eliyoruz. 3-HARUNHAN  karataşın ısrarlar bu kez kazanacağım hamlesi ile başarılı olabilir. 4-UTKUN BABACAN ise grup sert gibi gözükmesin tam da formda olduğu zamanda mutlaka adını duyurur. Kazanır ise biz şaşırmayalım.


6.AYAK: 2-COUNT ON YOU için ciddi hazırlıklar var ve kazanmaya geliyor söylemleri mevcut.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

1.AYAK: 1 Menina, 6 Moi Jizni, 7 Tropical Storm mutlaka önde yazılmalı .
2.AYAK: 1 Dirsekbükü ,2 Koryiğit ,3 Özturbo sıralaması ayırılmamalı.
3.AYAK: 5 Patroniçe yine geçilmez yorumu var.
4.AYAK: 2 Cömert Çocuk bu kez 4 Yeltay’ı zorlayacaktır.
5.AYAK: 3 Harunhan karataş katkısı ile bu kez geçilmez dendi.
6.AYAK: Karışık olduğu söylendi.