5 Mart 2018 Pazartesi Bursa Altılı Tahminleri

1.AYAK: 4-BABA MUZO kocaeli’nde dön gel yapıp bursaya hedefli geldi. 3-SANTA RUA ve 5-MC GREGOR bu yarış için iddialı olan isimler.


2.AYAK: 3-ÇINARKAN çok hazır bir şekilde katılacağı bu yarışta ilgililerinin iddialı olmasıda ayrıca bize güven verdi. Gün içinde herhangi bir bilgi gelmezse BANKO olarak değerlendirilebilir.


3.AYAK: 5-HEIWA IWA dinçlik yarışlarını iyi yapabilir, üstelik çok hazır ve kendisinden çok ümitli olan ekibi var , 4-JUNIOR ZAPPA geçen sezonki serisine devam edebilecek formu ile ihmale gelmez. Bursa pistini seven ama sorunlarından dolayı biraz geri planda kalan 1-YILMAZHAN ağır kilosuna rağmen dikkate alınmalı.


4.AYAK: Bu koşuda kaliteli iki ismi ara sonrası yarışıp kazandığından yorgun olarak varsayıp elediğimizde elde 4-SUMEL HAN ve 5-FIBONACCI kalıyor. Biz fibonaccı’yı bu kez favori öneriyoruz. Mesafe ve gidişat dahada lehine olacağından bu kez rakibinden rövanşı alabilir.


5.AYAK: Yarışın süratli gideceğini düşünürsek 3-CANÖZGÜ‘nün çok şanslı olacağını söyleyebiliriz. Son yarışında ağır tempoya rağmen sonlarda iyi geldi. Bu kez gidişat avantajı ile yarışı lehine çevirmesini bilecektir. 7-EZİNEGELİNİ etkili formu ile kazanması yakındır ama o gün bugün mü göreceğiz.


6.AYAK: Yeterli forma ulaşan 2-BALBALLILI favorimiz. 5-SİDELİ, 8-GARAVAS rakip gördüğümüz atlar. 7-WIND RUNNER dinçlik yarışlarını sever. iyi hazırlıkları ile bi sorun yaşamaz ise kazanmaya yakındır.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 4-BABA MUZO öncelikli önerildi. Gelmezse burası karışırmış.
2.AYAK: 3-ÇINARKAN BANKO
3.AYAK: 1,2,3,4,5 topluca önerildi.
4.AYAK: 1-BODYGUARD HERO son yarışı tekrarlayabilecek seviyede olduğu paylaşıldı.
5.AYAK: Tüm safkanların kazanma şansına sahip olduğu bir koşu.
6.AYAK: 8-GARAVAS  çıktığı gibi bitiremezse yarış karışır, sıralama şansı 8,7,2,5,9 olabilir.