5 Mart Şanlıurfa Altılı Ganyan Yorumları 1 sağlam banko

1.AYAK: 1-FENERLİCAN 2  satış koşusu kazandıktan sonra yorgunluk belirtisi gösterdi, son yarışında fazla üzülmeyen at bugün urfada kendi grubu ile kıyaslanamayacak atlarla mücadele edecek. Kendi ayarında şafak vakti var ancak biz onu bugün için eledik, mesafe ve urfa pistindeki becekriksizliğinden dolayı, Fenerlican’a tek rakip 3-TAKIL BERİ olabileceğini düşünüyoruz, viraj dönülmeden muhtemelen avan’dan liderliği alıp bitirmek isteyecek. İç kulvardan rahat bir şekilde fenerlican hamlesini izleyebiliriz ama takıl beri’de çok dirençli bir at olduğundan sıkı bir mücadele olacak gibi.


2.AYAK: Urfa ahırlar çevresinden bu koşu ile ilgili bilgi topladık. 1’den 8 e kadar olan tüm isimler sayıldı. Dolayısıyla bu ayakta 1,2,3,4,5,6,7,8 numaralı atları ayırım yapmaksızın yazalım.


3.AYAK: Kilosu normale dönen 1-AKERSAN ilk isim olarak yazılmalı. Grubun şüphesiz en kalitelisi 2-İNANLIM olmazsa olmazlardan. 8-KUYUMCU milletin gözünün pasını silecek o beklenen sprinti bugün yapabilir dikkat. Sürpriz potansiyeli yüksek 6-KAÇ ŞERİF bu ve bundan sonraki yarışlarda kollanmalı. Mesafesi tam da 1200 olan ve o kısa sprinti biraz erkene ayarlayabilirse 7-KIRIMHANOĞLU şanslı olabilir.


4.AYAK: Sırası gelenlerin yarış kazandığı urfa pistinde 2-BOLMATRA artık kazanmalı diyoruz.


5.AYAK: 1-SIVERDAYS Mükemmel formunu koruyor. Olur da eksik koşarsa koşu karışık kapamadan 1. yi bulamayız.


6.AYAK: Öncelikle şunu belirtelim bu koşuda form durumu çok çok iyi olan ve kalite olarak bu grubun üzerinde olan 1-NEVCİHAN muhtemelen afg 1’lerde olacak ama starttan çıkarsa kazanma ihtimali çok yüksektir. Kuponlara yazıp yazmamak size kalmış. Yine startta oturacağını düşünenler yazmasın. 2-AZADAĞA son dönemin flaş aprantisi ile kazanmaya devam ediyor. Rakip tanımaksınız iyi koşan at bugünde aynı binici ile kazanmaya çok yakın. Son yarışında size önerdiğimiz 8-DÜŞEŞ bu kez hata yapmazsa kazanmaya koşabilir ihmal etmeyin. Son olarak 6-KAZAZEDE ekleyelim zira çok formda jokeyi ile sprint mesafesini ayarlar ise rakip tanımaz.

5 Mart Şanlıurfa Altılı Ganyan Yorumları 1 sağlam banko” üzerine 2 yorum

  1. Tek kelimeyle harikasiniz abi. Onceleri de takip ediyordum sizi ama bu kadar basarili degildiniz ekibiniz 10 numara olmus kutlarim sizi. Emeginize saglik saygilarimla

  2. Teşekkürler. Yeni ekip ile 4 şubat 2018’de yayın hayatına başladık. Umarız tüm okuyuculara yararlı olacak bilgileri aktarabiliriz.

Yorumlar kapalı.