7 Mart Çarşamba Bursa Altılı Yorumları

1.AYAK:   Kaya ekürileri bu kşuya hedefli giriyor ve bunlardan   2-BİRHATKAYA ile kazanmak için hamle yapacaklar.   9-İLBÜKE  ve   8-ÇİKOLATALI  çok hazır taylar. Mutlaka kuponlarda olmalı.


2.AYAK: Kolay gruplarda dahi kazanamayarak form düşüklüğünü gösteren   9-MERTADAM  bu kez ters köşe yapabilir. En beklenmedik grupta o dirençli halini tekrarlayabilir. Mutlaka kuponlara yazın.   2-BURAKŞAH form durumu üst düzeyde ve gruba gücü yetecek seviyede.   5-AZMİ REİS  kalitesini gösterecek şartlarda mücadele edecek.    1-SELDANINOĞLU bir kazanıp bir yokları oynuyor. Bugünde kazanma sırasında bakalım ne yapacak.


3.AYAK:   3-BİLGİNKADİR kazanma konusunda sıkıntılar yaşasa da bugün için yarış içi şartlardan dolayı kendini fotoya atabilir. Grup çok müsait ihmal etmeyin.


4.AYAK: Çoğunluk   2-MANZARA  tek oynayacak aslında favoriliği sonuna kadar hak ediyor ancak bugün için   5-ANFIELD ‘i ciddi rakip olarak değerlendirelim. Çok formda ve stiline uygun okeyi ile mutlaka başarılı koşar.


5.AYAK: Günün zor koşusunu bu ayağa koymuşlar. Bazen zor koşularda HEPSİ yapıp favori geldiğinde mağdur olmuş gibi hissedersiniz. Yine aynısı yaşanabilir, lakin yaşanmasa bile bu koşudan favori çıkarmak zor.


6.AYAK: Bursa kumunda bambaşka koşan   4-LEXINGTON FIRE bugün için banko yazılabilir. Bavi reş’ in toparlanma sürecini biraz daha değerlendirmeli ve kazanmayı bilmeli.


 

 

GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 2 Birhatkaya, 4 Gece Kuşu, 8 Çikolatalı, 9 İlbüke, 10 Samberkhan sırası ile önerilen isimler oldu.

2.AYAK: 1 Seldanınoğlu’nun rakiplerini ayırabileceği şartlar olduğu aktarıldı.
3.AYAK: Yorumlarımıza istinaden 2 Oltacı’ nın 3 Bilginkadir’e ciddi rakip olacağı bilgisi geldi.
4.AYAK: 5 ANFIELD önde önerilse de kapatılması gereken bir ayak dendi.
5.AYAK: Fıratın öfkesi gelmez ise diğer atların tamamının şanslı olduğu söylendi.
6.AYAK: 4-LEXINGTON FIRE için gidişat dezavantajı olduğundan yanına öndeki Bedwulf’u yakın takip edecek olan 3 Blaze Of Light yazılması önerildi.