7 Mart İstanbul Altılı Yorumları

1.AYAK:   1-DEPOSITORY yarış gördü, nefes açan bu safkan önde fazlaca rahatsız edilmez ise çıktığı gibi bitirebilir. Bu safkanı yakın takip edecek olan   7-KALKANDERE  yine kazandığı stil ile virajdan sonra öndeki atı atlayıp bitirmeye gidecek. Yarış biraz daha erken süratlenirse sonlarda  5-NAÇAL  etkili gelir. Yarış ilk andan itibaren sratli başlarsa bu kez koşuyu arkalarda takip edecek olan iyi sprinter   9-NORTHERN WEST  devreye girecektir.


2.AYAK:   8-ŞAHNAHAN ve   6-NEJATAĞA idman pistinden önerilen 2 isim oldular.


3.AYAK: Sentetik pist ile arası çok iyi olan   2-OĞLUM MURAT yine kazamaya çok yakındır. Olurda hata yaparsa   3-BAYEZID önceliğinde diğer 2 atada şans doğar.


4.AYAK: Form durumu iyi olan   1-NOISY afg olarak’da bugün için güvenilen isim olsa da biz bu ayakta büyük bir sürprizin çıkabileceğini düşünüyoruz. Hiçbir atı dışarda bırakmadan kapatılması mantıklı olacaktır.


5.AYAK:   4-AKSAKAL Grubun bi tık altında form grafiği gösterse de aldığımız duyumlar sonucunda bu atın şuan sezonun en üst düzey formuna ulaştığını öğrendik. Uzun mesafeli kum pist ve yarış içi şartlar da lehineyken kazanması bize sürpriz olmaz . Çok cazip bir BANKO


6.AYAK: Kazanamama sorunu olsada bu grupta süper formu ile   4-LİRA LİRA muhakkak kazanmaya gidecektir. Yinede geçilecek bir rakip bulursa onlarda; sürpriz hazırlığında olan   14-MASTER PATRICK , iyiye giden   8-ANDIAMO , dinçlik yarışı yapacak olan   9-KRIS ANGEL  ihmal edilmemeli.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.AYAK: 8-YİĞİTER kuponlarda muhakkak olmalı.
2.AYAK: 8-ŞAHNAHAN ve   6-NEJATAĞA ayrılmaz ikili.
3.AYAK: 1,2,3 fotoda ayrılır.
4.AYAK: Sürpriz bitmesi olası seçenek
5.AYAK: AKSAKAL rakipleri RODOSTO ve KARAYÜREK
6.AYAK: birçok isim önerildi. uzun arası olan isimler dahil.