8 mart izmir altılı yorumu

1.AYAK: Değişik bir stille hazırlanan 1-BABY PEPPERONI kazanmayı hedefliyor. 8-NİLSULTAN ve 7-NICE SUN  idman pistinden önerilen isimler oldu. 6-LAS TERRENAS ise ciddi hazırlığa sahip ve bugün yarın bomba patlatır seviyedeymiş.


2.AYAK: 7-TRAKYALI beklenen düzeyde ve bu formu ile iyi rakiplerede diş geçirebilir. 6-SÖKMEN BEY  için beklentiler çok yüksek. İlgilileri artık kazanmalıyız diyor.


3.AYAK: Muhtemel günün kalesi olacak olan 8-SUN BURN yine kendine çok pasif bir grup bulmuş. Satış koşusudur sürpriz beklentisi olanlara takibimizdeki 5-SUPER ALP  önereceğiz. Bomba yaptığında muhtemel afg’si %1-2 olacakır onlarda yıldızlıbülten okuyucularıdır.


4.AYAK: Kazanmakta zorlanan rakipleri yanında 3-MIZZEN OF TURKEY öne çıkıyor.


5.AYAK: Burada 2-SERDÜMEN muhtemelen afg çok yüksek çıkacak. Lakin mesafe her 100 metre uzadığında bu safkan için tehlike sesleri çalıyor olacak. Yani o kadar güvenilecek bir banko değil özellikle bu mesafede. Yıldızlı bülten ekibi olarak KULA dahil hepsi yapılmalı bu koşu.


6.AYAK: 5-DEMİRNEREZ ahırdan 1. at önerildi. Bugün için çok koşacak denildi haberiniz olsun. afg’sine bakmadan kuponlara ilk sıradan yazın. 7-JOHN CONNOR ‘da sıkı hazırlanan diğer isim.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
Bugün için önemli bilgi alabildiğimiz son 2 ayağı paylaşacağız.

5.ayakta 2-SERDÜMEN ‘in form durumu üst düzey olduğundan yine geçilmeyeceği konuşuldu.
6.ayakta ise 7-JOHN CONNOR ve 4-CONTRELE TEMPS çok iyi hazırlıklar ile bu yarışa gireceği söylendi.