9 Mart Cuma İzmir Altılı Ganyan Tahminleri 2 ADET BANKO

1.AYAK: Bugün için çok gerilerde şans verilse de 4-DOMINOGOLD size ilk sıradan önereceğiz. Hatta gün içinden bir duyum gelmezse banko yazabiliriz. Çok sıkı hazırlandığından ilgililerininde beklentileri birhayli yüksek. Açıkçası bu safkanın yanına rakip yazmaya kalkarsak hepsinin şansı var. BANKO


2.AYAK: Birbirinden pasif ve güçsüz tayların yarışı bitmek bilmeyecek. Hepsi yaparak rahat izlemek gerekli. Bu koşuda şu favoridir diyen yanılır.


3.AYAK: 1-ÇINAR BEY‘in muhtemelen grubu sırtına alıp kolayca bitirmesi ile sonuçlanacak bir koşu. BANKO


4.AYAK: Gruptaki hiçbir atın form durumu 3-MY ROYAL SUN kadar üst düzeyde değil. Rakipleri formsuz değil elbette ama bugün için muhtemelen kuponlara kinowa ve ilkaan yazılacak. Hatta hepsi yapanlar kupon ücretini azaltmak için bazılarıda 3 numarayı çıkartacaklar. Biz aşırı formda olan bu atı ne olursa olsun kuponlarınızdan çıkarmamanız gerektiğini vurguluyoruz.


5.AYAK: Mesafenin biraz uzaması favorilere güvenilmemesi gerektiğini söylüyor bize. Grubun tamamı kazanma karakterine sahip kaliteli isimler. hepsi.


6.AYAK: İzmir’den önerilen 2-KARESİ ve 4-BABİ öncelikle değerlendirilmeli. Son yarışındaki diri görüntüsü ile 5-SKY HERO ihmale gelmez.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
DOMINOGOLD ÇOK HAZIR OLDUĞUNDAN KAZANACAKTIR BİLGİSİ GELDİ.
ESERALP kolay kazanır bilgisi geldi.


HAZIR ALTILI KUPONU

FAVORİSÜRPRİZ
1.AYAK4banko
2.AYAK35-6-7
3.AYAK12
4.AYAK3-12-4
5.AYAK5banko
6.AYAK34-5-2-7-1-6