9 Mart Cuma Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Çok iyi hazırlandığı bilgisi gelen 1-HARPUTLU eğer kazanamama huyu olmasaydı banko önerecektik. 2-BEAUGAZON’un orta mesafedeki kazandığı yarış yabana atılamaz, daha da uzayan mesafe lehine olacağı için daha uygun şartlarda kazanmasıda çok olağan sonuç olur.


2.AYAK: İlgililerinin çok iddialı oldukları 7-  LIVIN THE DREAM  süper hazırlıkları ile küçük kuponlara banko olarak değerlendirilebilir. İlk iki yarışında bekleneni veremeyen 3-FERYUS bu kez ihmal edilmemeli. Ömür boyu maiden kalacakmış izlenimi verse de 12-MİRAYKIZ sıkı hazırlandı duyumları ile kuponlara sürpriz kontejanından eklenebilir.


3.AYAK: Grubun kalitelisi 3-BABALARINBABASI bu formu ile banko dahi yazılabir. Genelin çok at yazacağı bu koşuda tabiki sürpriz isimlerde var. 8-TAŞOVA, 9-KIZGINÖFKE, 10-CUKKA, 12-MERCAN GÜLÜ, 13-BİRÜMİT ve 15-TOLGA büyük kuponlara kapanabilir.


4.AYAK: 3-RESURRECTION formunu koruyor. Grup ayırt etmeden üst gruplarda dahi kaybedene kadar yazılmalı. Bugün için sürpriz yapma ihtimali yüksek 6-SARI EFE  ihmale gelmez. 1-TAŞKESEN mesafe alehine olsada grubun üstünde performansı ile yazılmalı.


5.AYAK: 10-BOLD MAGIC bu kez kesin kazanırız sözleri ile koşuya çıkacaklar. Muhtemelen rahat kazanır ama güvenmeyen ve değişik kurgu yapanlara takip listemizde olan iyi hazırlıktaki 12-ÇİKOK YAĞMURU ve 16-NURCİVAN bu ve bundan sonraki yarışlarında değerlendirilebilir.


6.AYAK: Yarışın tam kapalı halini 2-KARA ŞİMŞEK, 1-CHICAGO ve 6-TOVİN olarak görüyoruz.