11 Mart Adana Altılı Ganyan Yorumları

1.AYAK: Adana’dan ilk at olarak kuponlara yazın önerilen 6-DOLPHIN STONE sürpriz hazırlıkları ile dikkat edilmeli. 2-ALEXANDRAPOLI formda olduğu her yarış bu grubu rahatlıkla ayırmaya gücü vardır. Bir aksilik yaşamasın yeterki.


2.AYAK: 5-BAŞPEHLİVAN çok sıkı hazırlanmış. Takibimizdeki 9-LORD bugün yarın büyük bombayı patlatacak dikkat. 2-ASALETLİ hedefli geliyor.


3.AYAK: 6-AKAĞAÇ maiden’den yeni çıktı ama bir üst gruptada hemen yarış kazanacağım der gibiydi. Hazırlıklarıda üstüne koyar cinsten olduğundan mutlaka yazılmalı. Grubun üstünde performansı ile 3-YOLDAŞHAN çok iddialı. Kazama özürlü 4-MOSKOVAATEŞİ normalde yazmazdık ama bu kiloya indiğinde sert grupara kafa tutabiliyor. Olurda kazanamama sorunu çözülürse kuponlarımız yetim kalmasın.


4.AYAK: Tek bir atı dışarda bırakmadan kapatmalıyız. Herkes ben kazanırım diyor.


5.AYAK: Adana’dan 1-ÇELİKKALKAN geçilmez gelse de biz biraz daha 6-BREDELAL‘cıyız bugün için. Hatta 4-ASTRAKHAN ve 5-BAYÇINAR sürpriz olarak eklenebilir.


6.AYAK: Son yarışında bekleneni veremeyen 9-GÜLGÜMÜŞKAN için bu grup bulunmaz bir nimet. Bu şartlar altında kazanmaya çok yakın. Gün içinden notlarda bir bilgi gelmezse cazip tek olarak değerlendirebiliriz.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:

Bugün için banko önerilerimiz:
5.ayak: 1-çelikkalkan
6.ayak: 9-gülgümüşkan

11 Mart Adana Altılı Ganyan Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Ya siz harikasınız .siz olmasanız napardık. At %4 afg almış oda sizin yorumunuzdandır. Lord ile altılım devam ediyor. Sayenizde teşekkürler.

Yorumlar kapalı.