11 Mart izmir Altılı Ganyan Yorumları

1.AYAK: 1-KIZIL GÜNEŞ, 3- AZA LEA , 5-PANİGALE, 7-LION MASTER VE 9-ARUDE sıkı hazırlanan isimler olarak ahırdan önerildi. 6-ZUZUNAZ start provaları ile çalışmalarını sürdürmekte. Zira starttan çıkarsa ilgilileri kazanmasını bekliyorlar. İzmir’de 4-BOSPHORUS BEAUTY ise geçen sezon elazığdaki güzel yarışlarını buraya taşımaya hazırlanıyor.


2.AYAK: Son yarışlarındaki başarısızlık grafiğinin nedenini bulmuş olmalılar ki bu yarışta çok iddialılar 1-DÖKERBEY ilgilileri. Formu zirvede olduğu konuşulan 6-KIRTOPRAK bu kez ön planda değerlendirilmeli. 4-SİVASLI MUSA ise buradaki sigortamız olacak. Bu formu ile her grupta yazılacak durumda. Kilosu uygunlaşan 3-KRALINADAMI ihmale gelmez. Mesafe kollayan 5-KEHKEŞAN sürpriz.


3.AYAK: Grup hayli güçlü isimlerle dolu. 4-YILDIZHAN STAR izmire’de kazanmaya gidiyor.  6-GRAYEMPIRE gidişat avantajı var. 7-REBEL YELL dinlenerek koşuyor ve karataş idaresinde mutlaka biyerlere gelir. 2-DOMBRA ahırdan önerildi.


4.AYAK: 2-STAR FORCE yarış kazanırken verdiği görüntü her grupta banko yazılacak gibiydi. Bu koşudaki ciddi rakibinin sık koşması ve artık yorgunluk belirtileri ile yarışa katılmasını iyi değerlendirip bugünde kazanacaktır ve 3’te 3 yapacaktır.


5.AYAK: Yarış içi şartlar tam da lehineyken 2-SULTANHAN favorimizdir. Yarış içi şartlar lehine ama binicisinin pekte lehine olduğunu düşünmediğimizden yanına bu yarış form sıçraması yapacak olan 6-TUMBULZELE öneriyoruz.


6.AYAK: Son yarışındaki başarısızlığına anlam veremediğimiz 2-CANÖZGÜ bu kez hatasını affettirecektir. Mutlaka adını duyuracaktır. Gün içinden notlarda önemli bir bilgi gelmezse cazip bir banko olarak denenebilir.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.ayak: 8 hariç tüm atlar hakkında gelecekmiş gibi yorumlar var. Çok karışık bir yarış olacak.
2.ayak: Yarışta 1.’nin 4,5,6 arasından çıkacağı yüksek ihtimal görülüyor. 
3.ayak: Kapatılmasının çok yararlı olacağı kanısında ekibimiz.
4.ayak: 2 numaranın yetişememesine karşı 3 numarayıda ekleyin uyarısı geldi.
5.ayak: 2,6,1,5,3 sıralaması önerildi.

6.ayak: 1,2,3,8 ile buranın kapanabileceği belirtildi.

SON DAKİKA ALTILI GANYAN ŞABLONU:
SAAT= 14:50

1. Ayak:4,6,7,3,2,1,5,9
2. Ayak: 4,6,5
3. Ayak: 7,4,5,8,1,3,6,2
4. Ayak: 3
5. Ayak: 2,6,1,5,3
6. Ayak: 2,3,8,1

11 Mart izmir Altılı Ganyan Yorumları” üzerine 2 yorum

  1. 2-CANÖZGÜ tekiniz sayesinde altılıyı buldum. Çok ço iyisiniz bu konuda. Anladım ki sizi sık sık takip etmek lazım.

  2. Usta biliyorum ücretsiz yayınlıorsunuz ama size altılımdan bi miktar hediye göndermek istiyorum. Hesao no atın bana nolur. Sayenizde tutturdum bu ay 3. Altılım.

Yorumlar kapalı.