12 Mart Pazartesi Bursa Altılı Ganyan Yorumları

1.AYAK: Ara sonrası iyi hazırlanan 4-SEMADA YILDIZ, tam mesafesinde 2-FORDTA TEK, ön grupta yarışı takip edecek olan 6-OĞLUM KAYRA çok şanslı.


2.AYAK: Ahırdan kazanır bilgisi gelen 3-ELVİNA çok hazır bir tay. 8-MESTANLI ise ciddi hazırlandığı ve yakınlarda sürprüz yapabileceği konuşuldu.


3.AYAK: Bir türlü beklenen sonu veremeyen 5-BOĞAZLI sorunu çözüldüğü an daha iyi gruplarda iş yapacak seviyede. 8-MANİDAR ise kalitesi ile rakip olacak.


4.AYAK: Devamlı birbirleri ile yarışan ve güç olarak birbirine yakın favoriler mevcut. Favorilerden ziyade bugün önde fazlaca dikkate alınmaz ise 4-RÜZGAR GOLD‘un çıktığı gibi bitirme ihtimali var. Yarışın ağır tempoda başlayacağını ve favorilerin sprint için birbirlerini bekleyeceği bu taktik savaşında rüzgar gold bitiremezse her atın geliri olur.


5.AYAK: 1-OĞLUM ALİ‘nin bu kez hata yapmayacağı ve bu rakiplere geçilmeyeceği söz konusu. Lakin bu kez de 2-BABA MUZO gibi sıkı hazırlanan ve gün geçtikçe güçlenen bir rakibi var.


6.AYAK: Formu üst düzey olan 4-ARPELLO ilk at önerildi. Geçen sezon start sorunundan dolayı bir süre geri alınan ve bu sezon ilk yarışına hazır girecek olan 7-LIFES MAGIC sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. Zira aprantisine rağmen eğer starttan çıkarsa dinçlikle kazanma şansı yüksektir. 11-LADY DI ise formunu arttıran ve yakınlarda adını sıkça duyuracak olan sürpriz isimdir.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
1.ayak: 2-FORDTA TEK ve 6-OĞLUM KAYRA rakiplerinden ayrılı görüşü sabit.
2.ayak: 3-ELVİNA çok önde olmak kaydıyla hakkında ciddi bilgiler gelen 11,12,8,2 rakipleri olur.
3.ayak: 8-MANİDAR’ı 1-OLTACI zorlar. 5-BOĞAZLI ise gücü yettiği kadar iyi koşacak.
4.ayak: 5-GOLD FOOT kazanır yorumu gelsede bütçesi olalar kapasın. ya tek ya hepsi‘lik bir koşu.
5.ayak: 1-2 ayrılmaz ikili yıldızlı bülten önerisi.
6.ayak: 2,4,7,8,11 ile burası geçilebilir.