13 Mart Salı Adana Altılı Ganyan Yorumları

1.AYAK: Grubun üzerinde kalitesini yavaş yavaş yarışlara yansıtan 3-LADY BOURBON bugün için çok koşacakmış haberiniz olsun. Rakip olarak handikap puanı bu safkana yakın olan isimleri değilde yeni yeni başarılı koşmaya başlayan listenin aşağılarından birkaç isim yazılabilir.


2.AYAK: Ahırda ilk at önerilen 7-NOBLE BOY, bu sezon ilk yarışını gören çok hazır olduğu söylenen 11-ELEVEN ELEVEN, bu kez daha iddialı olan 9-TOO FAST , son yarışları çok beğenilen 8-SEMPRE PRIMA ve 4-COYOTE FLY topluca yazılmalı.


3.AYAK: Çok sürpriz çıkması beklenen bir koşu. TRANÇA, EGESAL öncelikli önerilsede biz kapatılması taraftarıyız.


4.AYAK: Bu kez hata yapmayacağız diye dillendirilen 4-GIPSY DANGER kazanmaya yakın. Totosundan anlaşılacağı üzre kazanma karakteri biraz düşük olduğundan yanına kaliteli isim dinçlikle 4-FLASHING GIRL, önde tempo kurup bitirecek olan 6-KIRDERE yazılmalı.


5.AYAK: 5-HIGH PRESSURE bu kez kazanır önerildi. Bu kez şansını a.çelik ile deneyecek olan 1-BURULHAN ihmale gelmez.


6.AYAK: Kısa orta mesafelerin başarılı ismi 8-STRIKE HARD formunu koruyor. 1-MISTER TICKER her geçen gün arttırdığı formu ile bu grupta mutlaka kendine ön sıralarda yer bulacaktır. 4-PISCES ise her an her grupta iş yapabilir kapatsitede tehlikeli bir at. ihmal etmeyelim.


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
6.AYAK: 8-STRIKE HARD bu mesafede geçilmeyeceği vurgulandı.

13 Mart Salı Adana Altılı Ganyan Yorumları” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.