14 Mart Çarşamba Bursa Altılı Yorumları

1.AYAK: Mesafenin iyileri 3-FORTE ve 7-HEADWAY ahırdan öncelikli önerildi. 6-ANTONOV ise artık 2.lik serisine son vereceğinin işaretleri ile bursaya çok iddialı gidiyor.


2.AYAK: 4-EGEBEYİ‘nin boş kaldığında her gruba kafa tutabileceğini belirtmiştik. Bugün için önde boş kalamasada fazlaca rahatsız edilmeycek gibi. Burukmert ve VELİAHTIM ile inatlaşmadan gidip virajdan sonra arttırır ve sprinterlere direnirse başarılı olacaktır. Lakin yarışın erken süratlenme ihtimalide var. 2-IŞKINAT başta olmak üzere 3-KUTLUERİNOĞLU ve 5-BERATBEY‘i sprint kontejanından ekleyelim.


3.AYAK: 6-CHIVIC düzenli aralıklarla iyi hazırlandı. Dinçlikle bombayı patlatabilir. Kalite derseniz zaten grubun üstünde bir at. Bir sorunu yoksa işlerini yarışa yansıtır ve kazanır.  2-BEZMİ ALEM ve 1- AMAZING LOVE rakip.


4.AYAK: 1-HALİLŞAH bu formu ile çok şanslı ancak bütçesi olan mutlaka 2-LION FLAG eklesin. Zira kazandığı yarıştan sonra üzerine katarak geliyor. Çok iyi koşacak.


5.AYAK: Birbirinden pasif tayların mücadelesinde son yarışı çok beğenilen ve bu kez kazanırız diye iddialı olan 8-KAPTAN ABİ banko yazılabilir.


6.AYAK: Son ayakta eküriler resmi geçit yapabilirler. Özellikle 5-GÜZELKAYA çok iyi hazırlanmış.