15 Mart İzmir Altılı Ganyan Tahminleri Yorumları

1.AYAK: Belki grup biraz sert gözüküyor ama yarış içi şartlar tam da lehine olan 3-KARESİ bugün için çok ama çok şanslı. AFG oranlarında geri kalmasına bakmayın kuponlarınıza yazın. Güç olarak rakiplerinden üstün olmasından ziyade tam mesafesinde ve formda 2-OVA KARTALI mutlaka başarılı olur. Birde sürpriz bir isimden daha bahsedelim. Bu isim 4-BABİ‘dir. El değiştirdikten sonra değişime uğramış. Daha iyi yerlere gelecek gibi. Bugün olmazsa yarın süratli bir yarışta kuponlarımızda olsun diyoruz. Not alan kazanır, buda at yarışının püf noktasıdır.


2.AYAK: Totosundan anlaşılacağı üzere kazanma özürlü 3-ARTİSEMRE ahırdan önerilen ilk isim oldu. Totusuna aldanmamak lazım mış, bu hazırlıkları ile maiden olsada bugün için kazanma şansı yüksek. İhmal etmeyelim. Bugün için gücünü tam olarak yansıtacak denilen 6-ŞİFNEOĞUL mutlaka kuponlara yazın. Bombayı patlatırsa kupon yırttırır.


3.AYAK: Son yarışını vasat grupta kazanmış ve yine vasat bir grupta mücadele edecek olmasına rağmen 3-ŞAHPAZLI‘ya banko olarak güvenemiyoruz. Özellikle yağmur yağarsa şansını 2 kart arttıracak olan 1-GÜNGÖR AĞA ve özünü koşarsa rakip tanımayacak olan 2-SONKALELİM değerlendirilmeli.


4.AYAK: 3-DONT HESITATE yine kazanabileceği şartlarda ve grupta mücadele edecek. Banko olarak yazılabilir fakat yıkmak isteyenler için bu koşu kapatmak en mantıklısı olacaktır. Zira bu at geçilirse yarış kazanmamış 4 numaralı RAIN CLEAR bile şanslı olabilir. Zira kalitesi gruptaki tüm safkanlardan daha iyidir. Sadece tecrübesi yok.


5.AYAK: Çalışmaları sonucu ekibimiz tarafından ön plana çıkartılan 3-PRENSES MELEK favorimiz. 1-KAYA LOGOSU ciddi rakiplerinden yoksun bu grupta artık kazanma serisine devam edebilir. kuponlarda olmalı.


6.AYAK: Formda olup mesafe sevmeyen isimler var, formsuz olup mesafe ve gidişat avantajı olan isimler var. Bu koşu için de Gün içinden notları da takip edebilirsiniz.