15 Mart Perşembe Şanlıurfa Altılı Ganyan Yorumları Tahminleri

1.AYAK: Bursada yamak koşusunu kazanıp urfaya gelen ve yokları oynayan 1-APALBA hazırlıkları iyi ve piste alışabilirse şanslı olabilir. 11-DESTAN AGA geçen sezonki formuna ulaşmaya başlamış. Yarış içi şartlar 6-FIRST IS FIRST lehine. Mutlaka kuponlarda olsun. Sonlarda kanatlanıp gelen bir at görebilirsiniz. 8-DESVİ DANYA için iyi şeyler söylendi. Dinçlikle koşup kazanan 3-BROKEN ARROW yine bir ara verdi ve dinçlikle kazanmayı hedefliyor.


2.AYAK: Tıpkı kazandığı koşu gibi tüm şartlar lehine olan 4-KISRAĞINTAYI  favori. Mesafeden dolayı pek ciddi bir rakibi yok gibi. Banko yazılabilir. Sadece hata yaparsa diye 13-UÇANSOY’u sürpriz kontejanından yazabiliriz.


3.AYAK: Sorunlu isimlerin favori olduğu bu koşuda sürpriz aramak macera olmasa gerek. Çok formda ama kendini gösteremeyen 10-DÜŞEŞ, 11-ARAP TURGAY öncelikle yazılmalı. Sprinti bir türlü ayarlayamayan 7-KAZAZEDE, son yarışında geciken 6-AZADAĞA, istediğinde her gruba kafa tutan 1-VEYSİBABA, son yarışında dikkat çeken 2-MÜCBİR, bir sorunu olduğundan dolayı gerçek gücünü koşamayan ama bu kez etkili olacak 4-DAYI DAYI, kaliteli 5-DİLAVERAĞA ve ilgililerinin beklentisi yüksek olan 6-LİDEREFE yazılarak rahat bir koşu izlenmeli.


4.AYAK: Ekürilerden 1-TEKÇAPKAN artık hazır ve kazanma serisine başlayabilir. 7-SEMETEY OĞLU iki yarış gördü. Yarışlarında pek iç açıcı görünmese de urfada işler tersine yürüyebiliyor. Ummadık anda kalitesini gösterip uzak farkla kazanabilir. Yazmakta fayda var.


5.AYAK: Vasat arap atlarının buluşmasında takibimizde olan ve sprintini çok beğendiğimiz 4-MAŞUKYİĞİDİ favorimiz. Bu koşuda bütçeye göre ya tek ya hepsi yapılabilir.


6.AYAK: Mesafe 1200 ve birçok isim var mesafeyi çok koşan. Kimi sorunlu kimi sorunsuz formsuz atlar. Mücadele çok ilginç olacak. Bursa da iddialı gelen 3-NEHİR CAN, mesafeden dolayı bir grubun çok güvendiği 5-CHEAT, kaliteli isim 6-ONURKAN, formda ekürisi ile 2-FREESIA, çıktığı gibi bitirebilecek olan 10-OTANTİK, ahırdan gelen 11-BOSFORATA, mesafenin en etkili sprinteri 16-SELİMBEY ve şuanda grubun en formda ismi 17-NİZAMİ ile bu koşu çok at geçilmeli.