19 Mart Pazartesi Şanlıurfa Yorumları

1.AYAK: 11 Hardy Khan ve 13 Saraçkızı beraberce önerildiler. Ayrıca bu koşuda kazanamayacak isim yokmuş. Sırası gelen kazanacak. Sağlamcılar kapasın veya 5 li ganyana yönelsin.


2.AYAK: 9 Azrazeynep uzun süre maiden kaldı ve maiden’den çıkacağı zamanıda bildik. Sonraki koşusunda grubun sert geleceğinden dolayı yazmadık. Bugün grup müsait. Yalnız sprinti milimetrik ayarlaması gerektiğinden yetiştiremeyebilir. Yanına at yazmakta fayda var. Özellikle de 4 Gahtalı ,5 Gökseloğlu ve adanadan formda gelen 6 Bernake mutlaka kuponlarda olmalı.


3.AYAK: 4 Ezcan forma girdi, bu kilo ile bu rakipleri geçmesi gerekir. 1 Kırımlı bir türlü kazanamadı. Muthemelen bugünde geçielcek bi rakip bulacak ama o kimdir bilemiyoruz. Zor bir koşu. Biz 2 at geçmeyi planladık ama bütçesi olan tuttuğu atları bu koşuda ekleyebilir.


4.AYAK: 4 İtfaiyeci ve 6 Karabey arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.


5.AYAK: Alt gruba düşen ve sevdiği mesafede start alacak olan 2 İnanlım muhtemelen kolay kazanacak. Bu koşuda kendisine rakip yazıp macera aramak yersiz olur. Urfa at atı geçer kanununun en fazla yaşandığı yer, buna rağmen bu zor programda inanlım limanına sığınıyoruz.


6.AYAK: 1 Atakan Yeli ve 7 Tekfordungülü grubun kaliteli formda isimleri. 8 Archipelagos çıktığı gibi bitirebilecek potansiyeli ile her grupta kendini yazdırır. Yazdırmayan kuponları yırttırır. 10 ABİDEM ve 13 Denizcikızı ise ahırlardan önerilen isimler oldu.