1 Nisan Pazar İzmir Altılı Yorumlarımız

1.AYAK: 1-SKYNET ve ilgililerinin beklentileri yüksek 3-RECO arasında bir koşu olacağını düşünüyoruz.


2.AYAK: 14-EMOŞCAN için son yarışında da kazanır yorumları gelmişti. Bir çıkış yapması normaldi. Bugün için son yarışını koşarsa kazanır deniliyor. Ki son yarışından daha hazır haldeymiş. Biz de kazanmasını bekliyoruz.


3.AYAK: Uzun mesafede sert grubu geride bırakan 1-PRENSES MELEK bu grupta bir hayli öne çıkıyor. Banko olarak değerlendirilebilir. Şu aralar gerçek gücünü yansıtabilir denilen 6-LAS TERRENAS bu ve bundan sonraki yarışlarda takibe alınmalı. Kalitesi bunlardan aşağı değildir. 5-BEST SELECTION ise uzun mesafede her grupta yazılması gereken bir at. İhmal etmeyiniz.


4.AYAK: Grubun ayarında görülmeyip puanlamada çok geride kalmasına rağmen 4-GÖNÜL KIRMAZ bizim favorimizdir. Kocaeli’den çok formda gelecek olan safkan bugün için çok iddialı. Ciddi rakiplerinin birbirini kollarken gönül kırmaz koşuyu çalmasını bilecektir.


5.AYAK: 2-ALPTUĞHAN ve 1-AĞAPERSEN arasında yine sıkı bir çekişme olacak gibi görünüyor. Güç ve kalite olarak rakiplerinden üstünler. Yalnız burda şöyle bir ayrıntı var. Son yarışında ağapersen garanti ile kapışmasından dolayı yarışı kaybetti. Bugün ciddi rakibini baz alıp 4-GARANTİ‘yi önde boş bırakabilir. Bu safkan da kaale alınmazsa cezayı kesebilir. DİKKAT…


6.AYAK: 12-NİŞANLI KIZ ahırlardan favori önerildi. Cazip bir banko olarak da denenebilir. 3,6,8,16 sıralaması rakip önerileri.

 


GÜN İÇİNDEN NOTLAR:
2.AYAK: 5-KIZILKEÇİLİ mutlaka yazın denildi. Kalitesini yansıtırsa uzak kazanacakmış. Sapma huyu olabileceğinden biz yinede emoşcan ile birlikte yazılması taraftarıyız.
3.4 ve 6.AYAKLAR: içinse çıkarttığınız attan yatabilirsiniz uyarısı geldi . Sürprizler bekleniyormuş.