GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

21 Nisan Cumartesi İzmir Altılı Yorumları Tüm Koşular

1.KOŞU: 11.RAZYANA için ahırdan bilgi aldık, hazır olduğunu ve bu koşuda etkili olacağını öğrendik, Hazır bir razyana bu grupta kazanmasını bilmeli. Ama ara sonrası kapalı kutu konumunda olduğundan banko olarak güvenemesek de favorimiz olduğunu belirtelim. Çim kollayan diğer kaliteli isim 1.SARAYBOSNA bu koşudaki ciddi tek rakibi konumundadır.


2.KOŞU: Kalite ve form olarak rakiplerindne üstün 3.DEMİRNEREZ artık maiden kalmaması gerekir. BANKO olarak öneriyoruz.


3.KOŞU: Ekürilerden 1.THARWA yarış içi şartların lehine olduğu bu koşuda kazanmayı başarabilir, Keza ekürisi de aynı formda. 2.AKARCA KHAN ,5.LORD VOLDEMORT, 4.DÖKERSON ve bu kez starta kalmaz denilen 6.NAVIGATION ihmal edilmemeli.


4.KOŞU: 7.DİNÇBEY beklentilerin yüksek olduğu bu koşuda ön planda. 2.VANLIMAHO her koşuda varını yoğunu ortaya koyuyor. 4.LADY HATUN ilgilileri yine iddialı. 5.KIRTOPRAK sürprizci yapısı ile her koşulda kendini yazdırır. 6.GÖNÜL FIRTINASI form tuttu denildi.


5.KOŞU: 6.POWER STORM artık kazanır deseler de yıldızlı bülten ekibi olarak kazamna karakterine bağlı güvenemedik. 2.FALÇATA için çimde farklı koşar dediler. 5.PASSO DOBLE çim bekledi, kumda yarış gösterip burayı hedeflediler. Dinçlikle 12.FLEX BABY etkili koşabilir, zira kalitelidir. 14.MADAM TİKO ise bomba kontejanından yazalım. Şu sıralar sürpriz hazırlığında.


6.KOŞU: Pist çevresinde bi grup 3.CANŞEN için iddialı konuşuyor. 18.IN THE NAVY form tutmuş, koşarım derse rakip tanımaz dikkat. 7.CAPE HORN, 2.BİNGÖLLÜM ve 1.CAMPS BAY daha sonra kuponlara eklenmeli. 9.NARDUGAN ise bir türlü bekleneni veremeyen ne koşacağı belirsiz bir at. Yazmadığımız bi anda bombayı patlatmaması için bizde ekliyoruz.


7.KOŞU: 1.AMAZING LOVE için izmirde de iddialı olur dediler. 3.BADEGÜL bu pistin başarılı atı olduğundan tek ciddi rakibidir.


8.KOŞU: Ekürilerden 2.KAPTAN EVO ‘yu banko yazabileceğimiz söylendi. O kadar formdaymış ki bu yarışa çok sıkı hazırlanmışlar.


9.KOŞU: Bu koşu ile ilgili bir bilgi alamadık. Favorilerin güven vermediği bu koşuyu kapatmak mantıklı seçenek.


Comments are closed.

WhatsApp İletişim