GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

23 Nisan Pazartesi Devirli Bursa Yorumları

”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”


Başarılı tahminlerin ardından güzel yorumlarınızla destek olduğunuz için teşekkür ederiz…1.AYAK:
Bu koşuda duyum aldığımız ve takibimizde olan 3.EZİNEGELİNİ ya kazanır ya da yarış karışır. Devamlı birbirlerini geçebilen atların bu koşusunda kurgunuza göre kapatmak ya da tek yazmak size kalmış.


2.AYAK: Kaba kum da çok farklı koşması beklenen 7.ŞAHİNŞEVKET bursa kumunda muhtemelen gücünü gösterecektir. Adını duyduğunuz da yıldızlıbülten.com’u hatırlamanızı rica ederiz 🙂
4.DOĞUŞAN ve okey tercihli iddialı olan 3.DURMAZ AKAR ihmal edilmemeli..


3.AYAK: Son yarışını eze eze kazanan 4.OSMANİYE ÇOCUĞU için bu koşuyuda aynı şekilde kazanır yorumu geldi ahırdan. Ancak yarış içi şartların tam da 1.ZÜLFO KIRVE ‘ye yaradığını düşündüğümüzden mutlaka kuponlarda olmalı diyoruz. 9.ALİDEV bu mesafelerde ihmale gelmeyecek kapasitede bir at. Yazılmadığında ceza kesebilir.


4.AYAK: Ahırdan 1.ABBASOĞLU için ahırdan rahat kazanır yorumu geldi. Mesafe tam lehine olduğundan bizde banko öneriyoruz.


5.AYAK: 6.YILMABAŞAR‘ın çok ciddi tutularak bu koşuya tam hedefli katıldıklarını biliyoruz. Bizce karataş ciddi bir hata yapmazsa kazanmasını bilecektir.


6.AYAK: Kim kazanır dersek burda at çıkaramayız. Zira duyum yok, olsa da farketmez çünkü aprantilerin yarışında kim hangi atı nasıl sürecek belirsiz. Bu tip koşuları genelde kapatırız. Bütçe doğrultusunda burayı doldurun.


 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim