2 Mayıs Çarşamba Ahırdan İstanbul Altılı Yorumları

1.AYAK: Bursadan iddialı giden 1.ERDURAN favorimiz. Bu kez daha ciddi bir taktikle yarışa katılacak olan 2.GENÇTAHA kendisine sahhanan’ı rakip görmekte ve onu geçeceğinden eminler. Bu yarışın ilginçliğini ise 7.AKMAN AGA yapabilir. Zira farklılaşma mevcut, bu yarış olmasa bile takibe alın yakında kazanıra girer.


2.AYAK: Görüntü olarak 4.EXPRESSING mükemmel durumda denildi. 9.RIGHT HUNTER biraz daha temkinli gitmesi halinde bu kez kazanabilir.


3.AYAK: Kum da yarış gören ve çim’e bilenen 4.WINCHESTER ve 3.STALLION FALCON bugün çok koşarlar bizden söylemesi. Kuponlarınızı doldururken bu iki safkana da yer veriniz.


4.AYAK: Bu kez daha iddialı gözüken 1.DERİN SULTAN favori. Çimde bu mesafede en ciddi rakibi yine 3.RENGÜL olur kanısındayız.


5.AYAK: 12.ACI KAHVE için bir grup iddialı konuşuyor. Bu grup iddialı olduğunda genelde kazanır. Dikkate almakta fayda var. Çok at yazılması gerekir , birçok iddialı isim var. Gününde olan kazanacaktır.


6.AYAK: 3.ÇEKO DAYI ve 2.WINTER GALLOP arasında geçer deseler de 8.BEKMEZ ‘i ihmal etmeyelim zira bombayı patlatırsa yıldızlı bülten’i hatırlarsınız. Ciddi tutulduğunuda belirtelim.


 

3 yorum

  1. Doğu illerindeki ulaşabildiğimiz kaynaklar yazın azalıyor. Dolayısıyla tahmin şimdilik veremiyoruz. Sırf yazı olsun sayfa dolsun diye de boş tahminler vermeyiz. İlginize teşekkür ederiz.

Yorumlar kapatıldı.